REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

25 tysięcy fanów, 250 gier w bibliotece. Z tej okazji polski sprzedawca tnie ceny o 25 %

Niestety, większość objętych promocją tytułów to średniaki bądź budżetówki, które pierwszy raz widzę na oczy. Mimo tego znajdzie się również parę perełek.

01.03.2013
7:47
25 tysięcy fanów, 250 gier w bibliotece. Z tej okazji polski sprzedawca tnie ceny o 25 %
REKLAMA
REKLAMA

Mowa o cdp.pl, które może pochwalić się ponad 250 tysiącami kliknięć „lubię to” na Facebooku. Przypadek czy nie, w tym samym momencie biblioteka cdp.pl poszerzyła się o 250 pozycję. Bardzo ciekawy zwrot okoliczności, nie powinno więc obejść się bez promocji. Ta tyczy się równo setki gier, których ceny zostały ścięte o 1/4.

Niestety, cdp.pl wyselekcjonowało najmniej lotne z pozycji, które ma do zaoferowania. Obniżki cenowe tyczą się gier słabych, średnich i nieciekawych, ewentualnie staruszków, o których kondycję na nowych systemach operacyjnych naprawdę się obawiam. Widełki cenowe wahają się od 75 złociszy do 7 złotych i 50 groszy (kolejna zabawa liczbami cdp.pl? Prawdziwi kabareciarze). Najtaniej zapłacimy za takie pozycje jak Gothic II w Złotej Edycji (mam wrażenie, że tę grę mogliby w Polsce dodawać już nawet do chipsów), Enclave, zjadliwe Still Life, poruszającą Syberię czy nieco niezauważone, ale bardzo ciekawe Zeno Clash.

Najdroższą ofertą w promocyjnej setce cdp.pl jest Iron Sky: Invasion. Filmem byłem po prostu oczarowany, czekałem na niego od pierwszych zapowiedzi. Gry również jestem ciekaw, ale nie dam jej szansy za 75 złotych, cena nie jest tego warta. Potwierdza to ocena na portalu Metacritic, która wynosi raptem 49 punktów. Za tę samą cenę kupimy A-10C Warthog, symulator lotnictwa z charakterystycznym myśliwcem w roli głównej. Ponownie nie warto. Znacznie ciekawsza wydaje się promocja na Test Drive Ferrari Racing Legends. Tę produkcję kupimy za 69 złotych. Chociaż już sam tytuł łopatologicznie tłumaczy, że zbyt wielu rozmaitych producentów maszyn tutaj nie uświadczymy, gra była dla mnie jednym z największych pozytywnień zaskoczeń, jeżeli chodzi o komputerowe wyścigi ostatnich czasów.

REKLAMA

Pełną listę tytułów objętych promocją znajdziecie W TYM MIEJSCU. Pamiętajcie, cdp.pl tnie ceny jeszcze tylko przez dwa dni i piętnaście godzin. Później wszystko wraca do normy. Mam nadzieję, że przy 50 tysiącach fanów i 500 grze w bibliotece będziemy mogli liczyć na podobną promocję, z 50 % upustem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA