REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Dzieje się

Brad Pitt zmierzy się w wyścigu Formuły 1. Aktor zagra główną rolę w nowym filmie twórców "Top Gun: Maverick"

Brad Pitt na swoim koncie ma wiele rozmaitych ról i wciąż bierze udział w kolejnych projektach. Tym razem aktor zagra główną rolę w produkcji portretującej kulisy Formuły 1. Na potrzeby filmu Pitt weźmie udział w brytyjskim Grand Prix i zmierzy się z siedmiokrotnym mistrzem świata Formuły 1, Lewisem Hamiltonem.

24.04.2023
16:17
Brad Pitt
REKLAMA

Kolejne wyzwanie dla Brada Pitta. Tym razem hollywoodzki aktor zagra główną rolę w filmie portretującym kulisy Formuły 1. Brad Pitt zmierzy się z siedmiokrotnym mistrzem świata, Lewisem Hamiltonem.

REKLAMA

Brad Pitt w filmie portretującym kulisy Formuły 1.

Pierwsze sceny portretujące wyścig, mają być nakręcone podczas British Grand Prix. Warto dodać, że sam Lewis Hamilton jest producentem wykonawczym filmu. Z kolei CEO formuły 1 Stefano Domenicali potwierdził doniesienia o powstaniu filmu.

Niebawem zaczniemy kręcić w Silverstone. Będzie to pierwszy film, którego nagrania będą miały miejsce podczas wyścigów. To dość inwazyjne pod względem produkcji, lecz to kolejny sposób na pokazanie, że F1 nigdy się nie zatrzymuje”. Legendarny kierowca Formuły 1 skomentował film słowami: "Mam ogromne oczekiwania co do tej do tej produkcji. Wiem, że zrobimy najlepszy film o wyścigach, jaki kiedykolwiek istniał, zarówno pod względem wizualnym, ale będziemy pracować też nad tym, by poruszyć serca wszystkich fanów - czytamy w komunikacie prasowym.

REKLAMA

Za reżyserię odpowie Joseph Kosinski, twórca "Top Gun: Maverick"

Warto podkreślić, że produkcja będzie owocem współpracy nowej firmy produkcyjnej Lewisa Hamiltona, Dawn Apollo Films, oraz studia Apple. Z kolei za reżyserię odpowie Joseph Kosinski, twórca nominowanego do Oscara obrazu "Top Gun: Maverick". Można się zatem spodziewać dobrej zabawy oraz ostrej jazdy. Tym bardziej, że jak zapowiadają twórcy, pewne technologie filmowe użyte w "Top Gun:Maverick" będą miały swoje zastosowanie w nowej filmie o kulisach Formuły 1.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA