REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Britney Spears rozwodzi się z mężem. Pojawiły się oskarżenia o zdradę

To już koniec sielanki w małżeństwie Britney Spears. Gwiazda pop i izraelski model  Sam Asghari rozstali się zaledwie po 14 miesiącach małżeństwa. Pozew rozwodowy miał już trafić do sądu, natomiast atmosfera między samymi zainteresowanymi zdecydowanie nie należy do najlepszych.

17.08.2023
10:43
Britney Spears rozwodzi się
REKLAMA

Ciężko Britney Spears ułożyć sobie prywatne życie. Gdy wydawać by się mogło, że po wielu latach ojcowskiej kurateli, odzyskała wolność i szczęście, najnowsze doniesienia o rozwodzie potwierdzają, że wcale tak nie jest.

REKLAMA

Britney Spears rozwodzi się z mężem. Sielanka małżeńska trwała jedynie 14 miesięcy.

Gwiazda pop i izraelski model Sam Asghari pobrali się latem, a dokładnie w czerwcu ubiegłego roku podczas kameralnej uroczystości w Los Angeles. Impreza odbyła się w posiadłości Britney z udziałem wielu celebrytów i artystów. Na ślubie zakochanych pojawiła się m.in. Madonna, Selena Gomez, Drew Barrymore oraz Paris Hilton. Sielanka nowożeńców nie trwała jednak długo. Według amerykańskich mediów para szykuje się właśnie do rozwodu, a mąż Britney złożył już pozew w sądzie. Jako powód rozstania Asghari podał "różnice nie do pogodzenia".

To jeszcze nie wszystko, bo izraelski model chce zakwestionować podpisaną przed ślubem intercyzę. Mówi się, że bezpośrednim powodem rozstania byłych już zakochanych miały być oskarżenia o niewierności Britney, a między piosenkarką i jej mężem, w ostatnim czasie miało dochodzić do gorących awantur Znajomi pary twierdzili, że rozwód jest tylko kwestią czasu i tak się właśnie stało.

Britney zaprzecza oskarżeniom o zdradę

REKLAMA

Sama Britney z kolei zaprzecza wszelkim oskarżeniom o zdradę. Gwiazda przeżywa teraz ciężkie chwile. Jest zraniona i nie do końca może liczyć na wsparcie synów, którzy razem ze swoim ojcem przeprowadzili się na Hawaje. Podczas krótkiego małżeństwa Britney i Sam mieli mieć sporo wzlotów i upadków i choć bardzo się kochają, często ich kłótnie dotyczą fundamentalnych kwestii. Ostatnio ich awantury miały znacznie przybrać na sile.

Teraz byli zakochani będą walczyć w sądzie. Gwiazda pop zwróciła się podobno do słynnej wśród gwiazd specjalistki od rozwodów, Laury Wasser, która wiele lat temu pomagała jej podczas rozwodu z mężem, Kevinem Federlinem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA