REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Cdp.pl tnie ceny kolejnych gier Ubisoftu w rytmach Harlem shake!

Tydzień z promocjami na tytuły Ubisoftu na cdp.pl trwa w najlepsze. Dzisiaj po młotek idą kolejne tytuły, ale zaraz… Coś jest nie tak. Harlem shake?!

20.02.2013
20:59
Cdp.pl tnie ceny kolejnych gier Ubisoftu w rytmach Harlem shake!
REKLAMA
REKLAMA

Dzień jak co dzień. Środowa rutyna trwa w najlepsze. Z miłości do was sprawdzam kolejne sklepy, w których możecie uciąć ładny, cenowy ogonek, robiąc zakupy. Wszystko jest tak jak zwykle, ale do czasu. Po wejściu do sklepu cdp.pl nic już nie będzie takie same…

Czym do diabła jest Harlem shake? Schemat jest prosty. Mamy statyczny kadr, w którym ludzie (im ich więcej, tym lepiej) zajęci są swoimi normalnymi, codziennymi obowiązkami. W tłumie wyróżnia się jedna jednostka, tańcząca do kawałka Baauer’a. No i następuje moment przełomowy. Nagle tańczą wszyscy, o ile te orgie można nazwać jeszcze tańcem. Im dziwniej, tym lepiej. Wariacje Harlem shake stały się hitem Internetu. W dwa dni filmiki z różnymi pomysłami na Harlem obejrzały ponad 2 miliony widzów. Kawałek i taniec wdarł się wszędzie. Znalazł się w siedzibie IGN, znalazł się w wojsku (człowiek w śpiworze niszczy system), w straży pożarnej, na uniwersytecie, dosłownie wszędzie. Ku mojemu przerażeniu dotarł również na cdp.pl. Osobiście przeraża mnie to, ale brawo za oryginalną formę reklamy.

REKLAMA

Co do samej promocji – od dzisiaj taniej do zgarnięcia są siódmi Settlersi oraz Driver: San Francisco. Za strategię od Blue Byte Software zapłacimy 56 złotych, czyli o 21 PLN taniej niż początkowa stawka. Z kolei za Drivera cdp.pl chce mniej o 13 złociszy, przeceniając go z 55 na 41 złotych. Warto? Jeżeli jesteśmy fanami obu serii, można się skusić. W przeciwnym wypadku za podobną cenę znajdą się lepsze tytuły. Obie gry nie są pozycjami wybitnymi, co potwierdza ich wynik na portalu Metacritic. Settlersi mają tam co prawda 79 punktów, ale ocena samych graczy to bolesne 5 na 10. Driver zdobył o punkt więcej, mając ich na koncie 80, w 100-punktowej skali. Ocena użytkowników również jest nieco większa, choć i w tym wypadku nie ma fajerwerków – 6.6 na 10 mówi w końcu samo za siebie.

Jeżeli mam coś polecić, znacznie bardziej atrakcyjna wydaje się wcześniejsza oferta cdp.pl na gry Ubisoftu. Wtedy promocją zostały objęte tytuły Anno 2070 i Heroes VI. Obu urwano 25 % właściwej ceny. To nie koniec obniżek na tytuły francuskiego giganta. Codziennie o godzinie 17:00 pod cenowe ostrze trafia kolejna gra, także warto trzymać rękę na pulsie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA