REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Dzieje się

Fani Myszki Miki będą zachwyceni. Na Disney+ wbija "Cudowny świat Myszki Miki: Parowiec Silly"

Disney+ jak zawsze zaprasza na premiery tygodnia, prezentując nowe odcinki seriali oraz filmowe nowości. W tym tygodniu warto przyjrzeć się takim tytułom, jak m.in. "Cudowny świat Myszki Mik: Parowiec Silly", "Imagine Dragons na żywo w Vegas" oraz "Bleach: Thousand -Year Blood War". Co jeszcze warto obejrzeć?

29.07.2023
11:00
Myszka Miki: Parowiec Silly
REKLAMA

Premiery tygodnia na Disney+ zapowiadają się w tym tygodniu obiecująco. Na platformę wbijają nowe odcinki takich seriali jak m.in. "Futurama". Nie zabraknie też filmowych nowości oraz porywających koncertów.

REKLAMA

"Cudowny świat Myszki Miki: Parowiec Silly" na Disney+. Co obejrzeć?

"Cudowny świat Myszki Miki: Parowiec Silly" dostępny jest na Disney+ od 28 lipca. Oto nowa seria niezwykłych, zabawnych przygód Myszki Miki i jego przyjaciół. W szalonym świecie, gdzie magia Disneya sprawia, że to, co niemożliwe, staje się możliwe, dobrze nam znana ekipa dokonuje niezwykłych czynów. W "Parowiec Silly" Miki i ekipa muszą powstrzymać setki dawnych wersji Mikiego przed zniszczeniem całego miasta.

"Cudowny świat Myszki Miki"

Disney+ zaprasza również od 29 lipca na 4. odcinek 2. sezonu "Bleach: Thousand-Year Blood War". Drugi sezon śledzi losy Ichigo Kurosakiego, posiadającego moce widzenia duchów, który został uwikłany w działania wobec Stowarzyszenia Dusz (ang.: Soul Society) – miejsca, w którym gromadzą się zmarłe dusze.

"Imagine Dragons na żywo w Vegas" to kolejna propozycja, której warto się przyjrzeć, planując weekend z Disney+. To koncert grupy Imagine Dragons, czyli amerykańskiej grupy popowej, założonej w 2008 roku w Nevadzie. Band wydał dwie EP'ki zatytułowane Imagine Dragons EP[ i Hell and Silence EP w 2010 r. Obie zostały nagrane w Battle Born Studios. W roku 2011 powrócili do tego studia i nagrali kolejną EP pod tytułem It's Time. Koncert dostępny jest od 30 lipca.

Imagine Dragons
REKLAMA

Oto wszystkie propozycje na nadchodzący weekend. Co jeszcze obejrzeć?

  • "Imagine Dragons na żywo w Vegas"
  • "Bleach: Thousand Year Blood War"
  • "Futurama"
  • "Synduality Noir"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA