REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

Już czuć święta. Na Disney + wbija film "Święta rządzą". Co jeszcze warto obejrzeć?

Co tym razem przygotował Disney+ dla swoich subskrybentów? Weekendowe nowości kuszą już świątecznym klimatem w filmie "Święta rządzą". Jak zawsze pojawią się też znane i lubiane seriale, których nowe odcinki wpadają na platformę co tydzień. Sprawdźcie wszystkie propozycje od Disney + na weekend.

18.11.2023
17:31
"Święta rządzą Disney+
REKLAMA

Choć wciąż mamy jeszcze listopad, wielkimi krokami do świata filmu zaglądają święta Bożego Narodzenia. Tym razem w weekendowych propozycjach Disneya znajdziemy produkcję "Święta rządzą", dostępną na platformie od 17 listopada.

Więcej o Disney + przeczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

"Święta rządzą" to urocza wigilijna historia, pełna wzruszeń i humoru

To urokliwa historia wigilijna pełna humoru i wzruszeń. Pracownik opieki społecznej, Eddie Garrick, przekonuje się o sile magii świąt dzięki nieoczekiwanym wydarzeniom i spotkaniu z tajemniczym mężczyzną w stroju Mikołaja, który okazuje się być kluczową postacią w zmianie jego perspektywy na Boże Narodzenie. "Święta rządzą" to produkcja, która ukazuje, jak osoba z traumami z dzieciństwa może znaleźć radość oraz wiarę w święta. Klasyczna, uniwersalna historia o odzyskiwaniu wiary w dobroć, magię świąt i zdolność do przemiany poprzez niezwykłe wydarzenia.

"Święta rządzą"

Gęsia skórka

Od 17 listopada na platformie dostępny jest również nowy odcinek "Gęsiej skórki", dokładnie 10. odcinek 1 .sezonu. "Gęsia skórka" to historia o grupie pięciu licealistów w malutkim miasteczku Port Lawrence, którzy odkrywają mroczne sekrety, związane z tragiczną śmiercią nastolatka - Harolda Biddie. Jego śmierć miała miejsce trzy dekady wcześniej. Na imprezie Halloweenowej w starym domu Biddle'ów nastolatki znajdują się w nawiedzonej rzeczywistości, gdzie muszą połączyć siły. Wszystko po to, by uratować miasto.

"Gęsia skórka"

The Kardashians

Dla tych, których interesuje celebryckie życie, dobra wiadomość. Od 16 listopada można oglądać nowy odcinek reality show o rodzinie Kardashianów i Jennerów "The Kardashians" - dokładnie 8. odcinek 4. sezonu. Serial skupia się głównie na życiu osobistym oraz codziennym sióstr Kardashian: Kim, Kourtney oraz Khloe, ale i również ich przyrodnich sióstr: Kendall, Kylie Jenner oraz ich mamie - Kris Jenner. W programie obecni są również byli lub obecni partnerzy Kardashianek, tacy jak chociaży Kanye West, Travis Scott czy Tristan Thompson. "The Kardashians" to duża dawka dobrej rozrywki.

"The Kardashians"

American Horror Story: Oczekiwanie

Od q15 listopada na Disney+ dostępny jest również "American Horror Story: Oczekiwanie". Mimo, że aktorka Anna Victoria ma za sobą nieudane próby zapłodnienia, jest zdeterminowana, by założyć rodzinę. Zamieszanie wokół jej najnowszego filmu powoduje, iż aktorka doświadcza sytuacji, która mocno utwierdza ją w przekonaniu, jej droga do macierzyństwa jest sabotowana.

REKLAMA

Co jeszcze warto obejrzeć na Disney+? Oto wszystkie propozycje

 • "Tokyo Revengers:
 • "Morderstwo na końcu świata"
 • "American Horror Story: Oczekiwanie"
 • "Brawn: Niezwykła historia Formuły 1"
 • "W niemieckim domu"
 • "Spider-Man"
 • "Witamy we Wrexham "
 • "The Kardashians"
 • "Gęsia skórka"
 • "Święta rządzą"
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA