REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Seriale
 3. Dzieje się

Świąteczne hity wchodzą z hukiem na Disney+. Co obejrzeć w weekend?

Cotygodniowe nowości od Disney+ już są. Powoli pojawiają się na platformie pierwsze, świąteczne propozycje, które pięknie wprowadzą widzów w świąteczny klimat. Co obejrzeć?

09.12.2023
11:08
Świąteczny dziennik cwaniaczka: Biała gorączka
REKLAMA

Do świąt Bożego Narodzenia co prawda jeszcze chwila, lecz już teraz na platformę wbiły pierwsze świąteczne nowości, które pozwolą nam jeszcze bardziej wkręcić się w zimowy czas i klimat Bożego Narodzenia. Zaczynamy.

REKLAMA

Więcej o Disney+ czytaj na łamach Spider's Web:

Poczuj magię świąt ze "Świętami w stylu Isabel Preysler". Sprawdź propozycje Disney+ na weekend.

"Święta w stylu Isabel Preysler" to pierwsza, przedświąteczna nowość, którą można oglądać od 5 grudnia na Disney+. Na platformie pojawił się pierwszy sezon serialu. Isabel Preysler, dziennikarka i prezenterka telewizyjna otwiera drzwi widzom do jej domu, by pokazać, w jaki sposób celebruje niesamowity czas Bożego Narodzenia. Z pomocą swojego personelu gwiazda dopilnowuje nawet najdrobniejszego szczegółu, ale też dzieli się ze swoimi dziećmi radością świątecznych chwil czy nostalgią za przeszłymi latami.

"Święta w stylu Isabel Preysler"

Kolejną, polecaną weekendową nowością jest również komedia "Obóz teatralny". Fabuła produkcji skupia się na wieloletnich przyjaciołach, którzy razem ze swoimi nauczycielami wystawiają pewien spektakl. Przyjaciele i nauczyciele na obozie teatralnym na północy stanu Nowy Jork, razem z kierownikiem produkcji postanawiają wystawić piękną sztukę, by nie stracić ukochanego obozu. Do tego przedsięwzięcia angażują też pozostałych studentów oraz pracowników. Co z tego wyniknie? Warto obejrzeć najnowszą produkcję Disney+.

"Obóz teatralny"

W weekend polecamy też odpalić produkcję "Świąteczny dziennik cwaniaczka: Biała gorączka". To zabawna i rozbrajająca opowieść, która skupia się wokół ucznia gimnazjum, który jest przez wszystkich uwielbiany, ale też podatny na różnego rodzaju katastrofy. Greg Heffley, bo o nim mowa, desperacko walczy o to, by nie znaleźć się na liście niegrzecznych Mikołajów, podczas gdy jego rodzina przygotowuje się na śnieżycę, która ma nadejść z wielką siłą.

"Świąteczny dziennik cwaniaczka: Biała gorączka"
REKLAMA

Oto wszystkie propozycje Disney+ na weekend. Co jeszcze obejrzeć?

 • "Doktor Who: Wild Blue Yonder"
 • M*A*S*H-Goodbye, Farewell and Amen
 • "Obóz teatralny"
 • "Świąteczny dziennik cwaniaczka: Biała gorączka"
 • "Święta w stylu Isabel Preysler"
 • "Morderstwo na końcu świata"
 • "Tokyo Revengers"
 • "Witamy we Wrexham"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA