REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Dzieje się

Dorota Wellman straciła pracę. Program okazał się klapą

Dorota Wellman jest jedną z największych gwiazd stacji TVN. Od lat razem z Marcinem Prokopem współprowadzi poranny program "Dzień Dobry TVN". Kilka miesięcy temu została również gospodynią teleturnieju "Kto to wie". Jak podaje serwis Press dziennikarka nie będzie już prowadzić show, gdyż teleturniej nie doczeka się drugiego sezonu.

21.06.2023
10:18
Dorota Wellman
REKLAMA

Choć osoba Doroty Wellman jest niezwykle popularna i lubiana w stacji TVN, dziennikarka straciła niedawno posadę. Nie chodzi oczywiście o "Dzień Dobry TVN", bo w śniadaniowym programie wciąż ją możemy oglądać w duecie z Marcinem Prokopem. Mowa o innym programie stacji, a chodzi o teleturniej "Kto to wie".

REKLAMA

Dorota Wellman straciła pracę. Nie poprowadzi już teleturnieju "Kto to wie".

Choć program ruszył zaledwie pół roku temu, pewne jest, że nie będzie drugiego sezonu, a powodem jest bardzo niska oglądalność tego programu. Jak donosi Press.pl show na pewno nie powróci w jesiennej ramówce TVN. Zamiast niego w popołudniowym paśmie stacji pojawi się nowy program "Bitwa o gości" oraz powracający po wielu latach serial "Detektywi". Choć teleturniej z udziałem Wellman wydawał się istnym pewniakiem, nie cieszył się jednak zbyt dużym zainteresowaniem wśród ludzi. Według Nielsen Media średnia oglądalność "Kto to wie" przyniosła zaledwie 355 tys widzów.

REKLAMA

"Kto to wie" sprawdzał wiedzę Polaków w zakresu życia codziennego

Warto dodać, że teleturniej "Kto to wie" sprawdzał wiedzę Polaków z zakresu życia codziennego. Teleturniej składał się z czterech rund, po których odpadał jeden z uczestników. Tuż przed debiutem show, wiele osób porównywało go do kultowego programu "Familiada". Sama zainteresowana, Dorota Wellman nie kryła radości, że będzie mogła sprawdzić się w nowej roli. Jest to awans dla takiej osoby jak ja. (...) Czegoś nowego musiałam się nauczyć, bardzo mnie to cieszy, ale lubię nowe zadania. Całe życie trzeba się uczyć i robić nowe rzeczy. Wreszcie mogę poznać widzów, kim są i jacy są - mówiła dziennikarka.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA