REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

F.E.A.R. Online nadchodzi. Weź udział w europejskiej becie

F.E.A.R. to jeden z najbardziej udanych debiutów nowych IP, jakie pamiętam. Azjatycki horror w połączeniu z h'amerykańską akcją zrobił kapitalne wrażenie na graczach, recenzentach i mnie samym. Zwłaszcza, kiedy dodało się do tego zdumiewająco rozbudowaną inteligencję komputerowych przeciwników oraz kapitalny efekt spowolnienia czasu. Teraz F.E.A.R. powraca, ale w znacznie zmienionej formie.

25.07.2013
15:06
F.E.A.R. Online nadchodzi. Weź udział w europejskiej becie
REKLAMA
REKLAMA

STRACH tym razem skupi się na rozgrywkach wieloosobowych. Na ten moment o F.E.A.R. Online ciężko wiele napisać. To, co wiemy już teraz, to fakt, że produkcja zostanie wydana przez Aeria Games. Przedsiębiorstwo jest znane ze wspierania produkcji MMO, zwłaszcza tych darmowych i znacznie bardziej rozpoznawalnych w Kraju Kwitnącej Wiśni, niż u nas.

fear online 3

Co więcej, za F.E.A.R. Online nie odpowiada Monolith Productions, lecz azjatyckie Inplay. Koreańczycy maczali dotychczas palce w trybie wieloosobowym dla F.E.A.R. 2. O odpowiednie wyczucie klimatu serii możemy więc być spokojni. Tak samo jak o hektolitry krwi na ekranie, prawdziwe baseny osocza, która zapamiętałem z poprzednich odsłon horroru wydawanego przez Vivendi i Warner Bros.

Pomimo ściśle azjatyckich korzeni F.E.A.R. Online, od dzisiaj można wziąć udział w europejskiej becie projektu. Aby to zrobić, wystarczy wejść w ten link i postępować zgodnie z instrukcjami. Rejestracja jest szybka, prosta i bezbolesna.

fear online 2

Co oferuje F.E.A.R. Online? Przede wszystkim, kooperację do czterech graczy, wykonujących tę samą misję. Nie zabraknie również klasycznych trybów zabawy, takich jak deatch-match oraz team deatch-match. Powróci również znana w serii Alma, która najprawdopodobniej znowu napsuje mi wiele krwi, pojawiając się zawsze wtedy, kiedy nie trzeba, wywołując stan przedzawałowy.

Mała dziewczynka, która wcale nie okazuje się być taka mała, znalazła się na mojej prywatnej liście najbardziej przerażających momentów w grach komputerowych. Ma tam silną pozycję i do teraz dobrze ją pamiętam, nawet pomimo 8 lat od premiery pierwszej, moim zdaniem najbardziej udanej odsłony serii. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują również na to, że gracze dostaną możliwość opowiedzenia się po tej krwawej stronie mocy, polując na wojskowych Kombinatu.

REKLAMA

Aby umilić sobie okres oczekiwania na dostęp do bety, proponuję inne rozwiązanie, również z F.E.A.R. w tytule, także zupełnie darmowe. F.E.A.R. Combat to wieloosobowy moduł stworzony na silniku pierwszej części gry. Produkcję, wraz z zestawem map, modyfikacji oraz aktualizacji znajdziecie w tym miejscu. Sprawdziłem ten tytuł dosłownie przed chwilą i ku mojemu zdziwieniu, wciąż można spotkać na nim graczy. Na moje nieszczęście, Ci chyba nigdy nie odrywają się od serwerów, ponieważ sprawili mi bezpardonowe, bezwzględne manto. Polecam, chociażby po to, aby ponownie poczuć niepowtarzalny, bardzo charakterystyczny, surowy klimat produkcji Monolithu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA