REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD

Gdzie obejrzeć "Masz ci los!"? Komedia twórców "Planety singli" jest dostępna w VOD

Gdy do pewnej rodziny uśmiecha się szczęście w postaci wygranej w totka, wydawałoby się, że nic, tylko się cieszyć. Okoliczności są jednak dużo bardziej skomplikowane - aby zdobyć los, trzeba wyciągnąć go z marynarki dziadka. A, żeby to zrobić, trzeba wyciągnąć marynarkę razem z dziadkiem, który leży kilka metrów pod ziemią. I o tym właśnie opowiada komedia "Masz ci los!", która jest już dostępna w VOD.

23.04.2023
6:01
Gdzie obejrzeć "Masz ci los!"? Komedia twórców "Planety singli" jest dostępna w VOD
REKLAMA

Nieobliczalna komedia "Masz ci los!" to historia pewnej, niezbyt lubianej rodziny, która przyjeżdża na pogrzeb ukochanego dziadka. Podczas zorganizowanej w domu stypy, żałobnicy, siedząc przy stole zastawionym przekąskami, a przede wszystkim prawdziwą polską nalewką, orientują się, że w loterii padły numery staruszka. Okazuje się, że zwycięski kupon znajduje się w marynarce, w której chwilę temu pochowany został dziadek. Rodzina zaczyna snuć plany, na co przeznaczy gigantyczną wygraną, jednak chętnych na pieniądze jest więcej. Intrygę knuje także ksiądz okolicznej parafii, który potrzebuje środków do odświeżenia kościoła, i nie tylko. Rozpoczyna się gonitwa o główną nagrodę, w tle której trwa gorączkowe myślenie, jakby ograniczyć liczbę chętnych, którzy nie odpuszczą podziału loteryjnej wygranej.

W rolach głównych wystąpili m.in. Izabela Kuna, Robert Wabich, Sonia Bohosiewicz, Rafał Rutkowski, Iwona Bielska i Marian Dziędziel.

REKLAMA

Gdzie obejrzeć "Masz ci los!"? Film dostępny jest m.in. w Polsat Box Go

REKLAMA

Komedia w reżyserii Mateusza Głowackiego w kinach zadebiutowała 3 lutego i jest już dostępna w kilku serwisach VOD w opcji wypożyczenia. "Masz ci los!" obejrzeć można na platformach Polsat Box Go, Rakuten, Player oraz Canal+.

Zwiastun filmu "Masz ci los!" (2023)
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA