REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Gdzie obejrzeć "Szpital New Amsterdam"? 4 sezony są dostępne w kilku serwisach

"Szpital New Amsterdam" to jeden z najchętniej oglądanych seriali medycznych. Mimo że twórcy mieli jeszcze mnóstwo pomysłów na to, jak mogłyby potoczyć się losy bohaterów, produkcja została zakończona wraz z 5. sezonem, którego ostatni odcinek zadebiutował na początku tego roku. Do swoich ulubionych bohaterów można jednak zawsze wrócić, bo wszystkie sezony serialu dostępne są na kilku platformach VOD.

25.06.2023
5:05
Gdzie obejrzeć Szpital New Amsterdam? 4 sezony są dostępne w kilku serwisach
REKLAMA

Wszystko, co dobre, kiedyś się kończy, nawet jeśli ten koniec był dosyć zaskakujący i nieoczekiwany, a ostatni, 5. sezon serialu "Szpital New Amsterdam" z Ryanem Eggoldem w roli głównej zakończył się dość niespodziewanie. Okazało się bowiem, że twórcy oczami wyobraźni widzieli już kolejne historie ulubionych bohaterów i chcieli kontynuować serial przez jeszcze kilka sezonów:

REKLAMA

Nadal uważam, że serial mógł i powinien był lecieć jeszcze przez kilka lat. Jest wciąż tak wiele historii do opowiedzenia, a te postaci są takie interesujące. David wymyślił mnóstwo niesamowitych bohaterów, a ja chcę dowiedzieć się więcej o nich wszystkich. Jesteśmy obecnie numerem 3 w serwisie Netflix. Nie sądzę też, by publiczność była gotowa na zakończenie

- skomentował na początku tego roku producent serialu Peter Horton.

Faktem jest jednak, że seria dobiegła końca i trzeba się z tym pogodzić. Wciąż jednak można wrócić do pierwszych odcinków "Szpitalu New Amsterdam", by śledzić losy bohaterów produkcji i ponownie przeżywać emocjonujące historie, dziejące się w murach starego szpitala.

Zwiastun serialu "Szpital New Amsterdam"

Gdzie obejrzeć "Szpital New Amsterdam"?

Amerykański serial medyczny "Szpital New Amsterdam" skupia się na losach lekarza Maxa Goodwina. Mężczyzna zostaje dyrektorem jednego z najstarszych szpitali publicznych w Stanach Zjednoczonych, a jego celem jest zreformowanie zaniedbanej placówki i naprawienie systemu, aby zapewnić opiekę pacjentom, którzy potrzebują jej najbardziej. W tym celu gotów jest zrobić wszystko, by poprawić funkcjonowanie borykającego się z wieloma niedoborami szpitala, motywując do tego również swoich współpracowników.

W tym momencie dostępne są 4 sezony serialu:

REKLAMA

Jeśli chodzi o 5., czyli najnowszy sezon serialu "Szpital New Amsterdam", nie jest on na tę chwilę dostępny w serwisach VOD. Najświeższe odcinki produkcji można jednak obejrzeć w telewizji na kanale FOX. Najbliższe emisje odbędą się:

  • w środę 21 czerwca o 21:05 (odc. 4);
  • w środę 28 czerwca o 21:05 (odc. 5);
  • w środę 5 lipca o 21:05 (odc. 6).
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA