REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV /
  3. Dzieje się
  4. Dramy /

Hanna Lis uderza w Daukszewicza i staje w obronie Jaconia: "Dziaderska mentalność"

W ostatnim czasie ze "Szkłem kontaktowym" pożegnało się aż trzech komentatorów: Krzysztof Daukszewicz, Robert Górski oraz Artur Andrus. Ich odejście jest pokłosiem afery z maja z udziałem Krzysztofa Daukszewicza oraz Piotra Jaconia. Teraz pod wpisem Piotra Jaconia wypowiedziała się Hanna Lis. Dziennikarka wbiła szpilę byłemu już komentatorowi "Szkła kontaktowego".

20.06.2023
15:31
Hanna Lis staje w obronie Piotr Jaconia
REKLAMA

"Szkło kontaktowe" TVN 24 w ostatnich dniach mocno się zmieniło. Z programem pożegnało się aż troje komentatorów: Krzysztof Daukszewicz, Robert Górski oraz Artur Andrus. Górski oraz Andrus odeszli z programu w geście solidarności z Krzysztofem Daukszewiczem, który początkowo został zawieszony w programie. Chodzi oczywiście o wpadkę z maja tego roku, kiedy to na antenie TVN 24 Piotr Jacoń zapowiadał swój program. Wtedy Dauszkewicz wypalił do Tomasza Sianeckiego, jakiej płci jest dzisiaj Jacoń.

REKLAMA

Hanna Lis odniosła się do afery w "Szkle kontaktowym". Dziennikarka stanęła po stronie Piotra Jaconia.

Sprawa odbiła się szerokim echem, natomiast w najnowszym wpisie Piotr Jacoń upublicznił rozmowę z Krzysztofem Dauszkewiczem, jaką odbył po incydencie w TVN 24. Jacoń zdradził też, że dostaje wiele hejterskich komentarzy od internautów, iż to właśnie on przyczynił się do odejścia Daukszewicza z programu.

Wśród wielu komentarzy pod postem można było dostrzec ten od Hanny Lis. Dziennikarka wyraźnie podkreśliła, po której jest stronie. Stanęła w obronie Jaconia, wbijając szpilę Daukszewiczowi. Hanna Lis nawiązała do sms-sa, jakiego Krzysztof Daukszewicz przesłał Jaconiowi. Brzmiał tak:

Panie Redaktorze, może już Pan wracać do pracy. Niech się Pan nie boi, mnie w TVN 24 już nie ma. Jednego ksenofoba na Pana drodze mniej. Zostali jeszcze Kaczyński i Czarnek. Z nimi będzie ciężej, ale życzę sukcesu. Ps. Co sprawia przyjemność kiedy z ofiary człowiek zamienia się w kata? Ciekawi mnie to. Życzę sukcesów i na tym polu. Z szacunkiem. Krzysztof Daukszewicz

Hanna Lis: "Szkła nie oglądam od dawna"

Lis napisała, że od dawna nie ogląda "Szkła kontaktowego, bo nie podoba się jej formuła programu, z kolei zachowanie Daukszewicza określiła mianem "dziaderska mentalność".

REKLAMA

Szkła nie oglądam od dawna. Od dawna irytowała mnie ta maniera infantylnego heheszkowania z rzeczy ze wszech miar poważnych. Współczuję, że pan Daukszewicz niczego nie zrozumiał, a teraz (nakręcając na ciebie nagonkę) jeszcze stroi się w piórka ofiary. Jak nie lubię tego słowa, to tym razem ciśnie się na usta podsumowanie: dziaderska mentalność - napisała dziennikarka.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA