REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Humble Bundle, które usmaży twój mózg i zgotuje zabawę do białego rana!

Bundli ci u nas dostatek. Właściwie każdego dnia można sobie kupić za bezcen jakieś sympatyczne pudełko z gierkami. Tym razem, w ramach The Humble Bundle do wzięcia jest całkiem rześki pakiet gier brytyjskiego Deep Silver. Warto wyłożyć kasę?

31.07.2013
15:39
Humble Bundle, które usmaży twój mózg i zgotuje zabawę do białego rana!
REKLAMA
REKLAMA

Osobiście najwięcej frajdy sprawiło mi niegdyś Sacred 2 (w THB w wersji Gold, czyli fajna paczka Fallen Angels i dodatek Ice & Blood). Jakieś pół tysiąca questów wystarcza na kilka dni nieśpiesznego młócenia. Ta gra oczywiście zawsze była tylko diablopodobnym klonem, ale nie można odmówić jej uroku i niemałej przyjemności z gry.

W pakiecie podstawowym The Humble Bundle znalazły się także dwie produkcje z serii Saint Row – mocnej akcji w sam raz dla fanów „Gangów Nowego Jorku”, o pardon, gangów Stilwater. Jeśli ktoś jest beznadziejnie zakochany w GTA, to spędził w Saint Row wiele miłych chwil, ukradnie masę samochodów, zdobędzie jeszcze ostrzejsze pukawki i generalnie będzie mógł bez wstydu dołączyć do chłopaków z najbliższego zakładu penitencjarnego.

Czarna owca?

Ostatnią grą z podstawowej czwórki tytułów, które można nabyć za przysłowiowego dolara (jeśli ktoś jest taki skąpy) to Risen 2: Dark Water, słaby combat RPG. Podejrzewam, że goście z Piranha Bytes sklecili tego potworka w garażu u uncle Bena (tego od ryżu). Risen jest wątły jak triceps Wojewódzkiego a na metacritic gracze przyznali przygodom Bezimiennego zaledwie 5 punktów (5/10).

humble11
REKLAMA

I jeszcze oczywiście bonusy. Dla bogaczy, którzy wyłożą niemal pięć baksów (4,92 $), czyli aktualną średnią, przewidziano nagrodę w postaci Dead Island GOTY i SR3 Full Package, a osoby, które wyłożą minimum 25 dolarów dostaną ponadto Dead Island Riptide. Żyć nie umierać.

Jak widać opcji jest kilka i każdy znajdzie coś dla siebie. Aktualny kundelek schodzi jak ciepłe bułeczki a jeśli przyjrzeć się szczegółom sprzedaży to można zauważyć, że magiczna suma miliona dolarów już wkrótce zostanie przekroczona. Nieźle, bo przecież to dopiero początek sprzedaży i do końca bundle zostało13 dni. Kto chce się dorzucić na na Rolls-Royce dla chłopaków z Deep Silver i organizatorów akcji, ma niepowtarzalną okazję!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA