REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

GOG wyprzedaje klasyki Interplaya. Seria Fallout, Earthworm Jim i inni o połowę taniej

GOG po raz kolejny dosypuje do pieca. Jakiś czas temu na Good Old Games były do zgarnięcia największe klasyki cRPG, z Baldur’s Gate i Tormentem na czele. Zdaje się, że wyniki promocji zadowoliły dystrybutorów hitów ubiegłego wieku, bo platforma dystrybucji rusza z podobną inicjatywą i wcale nie gorszymi tytułami!

12.04.2013
18:40
GOG wyprzedaje klasyki Interplaya. Seria Fallout, Earthworm Jim i inni o połowę taniej
REKLAMA
REKLAMA

Interplay to przede wszystkim seria Fallout i z tymi tytułami proponuję zapoznać się w trybie natychmiastowym. Dlaczego? Bo to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów RPG! Tytuły w postapokaliptycznym świecie Interplaya nigdy nie należały do najłatwiejszych, za to zawierały rozwiązania, które o lata świetle wyprzedzały konkurencję. Stawianie gracza przed podejmowaniem trudnych moralnie decyzji, ścierające się ze sobą grupy interesu, brudny i brutalny świat oraz klimat, który wylewał się z pikseli zbudowanych w środowisku 2D to główne zalety tytułów z tego miotu. Jeżeli seria Fallout kojarzy wam się jedynie z bardzo dobrymi, ale zjadającymi własny ogon produkcjami wydawanymi przez Bethesdę (Fallout 3, New Vegas), najwyższy czas nadrobić zaległości!

p2

Fallout, Fallout 2 (działające pod iOS!) oraz Fallout Tactics są teraz do zgarnięcia za 5 dolarów od sztuki. Że niby drogo? Pierwotna cena tych tytułów na GOGu to równe 10 amerykańskich zielonych. W dodatku do każdej z gier dorzucana jest seria cyfrowych bonusów, takich jak instrukcja, tapety, ścieżka dźwiękowa, paczka awatarów czy  kultowa w niektórych kręgach „Fallout Bible”, redagowana przez twórców gier, stanowiąca kompendium wiedzy o zrujnowanym wojną atomową świecie.

Earthwoorm Jim! Pamiętacie? Teraz gry z charakterystycznym robakiem podbijają sprzęty mobilne, ale warto wiedzieć, że kiedyś możliwość odpalenia tego tytułu na PC to całe dni dumy i radości, przy rozgrywce na świetnym poziomie, z przepiękną grafiką. Na GOGu do zgarnięcia są dwie pierwsze części serii, w rozsądnej cenie 5 dolarów, przy wsparciu dla sprzętów z iOS. Z redakcyjnej rzetelności zmuszony jestem również do wspomnienia o bluźnierczej części trzeciej, w pełnym 3D, za 3 dolary. Ta sama rzetelność każe mi napisać – nie kupujcie, ogromne rozczarowanie.

REKLAMA
p4

Z innych „wielkich” warto wspomnieć o MDK i MDK 2 (po 3 dolary), Messiahu za 5 amerykańskich zielonych czy old-schoolowym cRPG Lionheart (3 dolary). Wszystkie tytuły zostały precyzyjnie ścięte do połowy swojej pierwotnej wartości, a ich pełną listę znajdziecie w TYM MIEJSCU. Poza bogatymi w dodatki paczkami miejcie na uwadze, że każda z oferowanych przez GOG gier oferuje pełne wsparcie dla najnowszych systemów operacyjnych, bez konieczności instalowania jakichkolwiek aktualizacji.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA