REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Joanna Kulig na Berlinale 2023 wystąpiła w stylizacji wartej fortunę. Kreacja nie wszystkim przypadła do gustu

Joanna Kulig na Berlinale 2023 promowała swój najnowszy film, komedię "She Came To Me", w której zagrała u boku m.in. Anne Hathaway. Polska aktorka na otwarciu 73. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie, zadawała szyku w stylizacji od stóp do głów od Chanel. Jak wypadła w kreacji wartej fortunę?

17.02.2023
14:23
joanna kulig she came to me
REKLAMA

Joanna Kulig podczas 73. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie promowała nowy film, komedię "She Came To Me", Rebeccy Miller. Jak opisują twórcy, "She Came To Me" to międzypokoleniowa komedia romantyczna, rozgrywająca się w Nowym Jorku, natomiast na ekranie widzowie zobaczą trzy przeplatające się historie miłosne. Joanna Kulig na Berlinale promowała najnowszy film, w towarzystwie takich gwiazd jak m.in. Anne Hathaway oraz Petera Dinklage'a.

REKLAMA

Joanna Kulig w kreacji od Chanel wartej fortunę.

Polska gwiazda na tak ważną okazję wybrała drogą stylizację. Kulig zadała szyku w eleganckim kostiumie od Chanel. Aktorka wybrała elegancki komplet projektu francuskiego domu mody, pochodzącego z kolekcji Resort 2023. Stylizacja ta warta jest ponad 84 tys. zł. Kulig elegancką kreację uzupełniła kolczykami z logo Chanel oraz szpilkami w kształcie logo francuskiego domu mody Chanel.

Tego samego dnia, w czwartkowy wieczór odbyła się uroczysta premiera najnowszego filmu, w którym aktorka zagrała. Na premierowy pokaz gwiazda "Zimnej wojny" również wybrała efektowną stylizację i zaprezentowała się w czarnej, lejącej koszuli oraz cekinowej spódnicy. Strój uzupełniła czarnymi czółenkami od Chanel.

Droga kreacja od Chanel nie wszystkim przypadła do gustu

REKLAMA

Jak się okazuje, stylizacja Joanny w kostiumie od Chanel nie wszystkim przypadła do gustu. Krytycznie wypowiedziała się o niej Dorota Wolff (Wróblewska), krytyczka i promotorka mody, która stwierdziła, że Kulig w eleganckim kostiumie Chanel wygląda zbyt poważnie.

Joanna Kulig na Berlinale 2023 w kostiumie Chanel, którym zachwycają się media. I tak jak kostium piękny, aktorka wspaniała i urocza, to ten duet niestety nie gra. Nie wiem, czyj to pomysł, ale nie ta długość spódnicy i nie ta szerokość ramion. Kostium Chanel jest bardzo wymagający nie tylko pod względem sylwetki. Dla mnie Joanna Kulig ma swój temperament, jest wyjątkowa i taka powinna być stylizacja. Wyszło poważnie. Wręcz za poważnie- skomentowała Wolff na facebookowym profilu. To jednak jedna z nielicznych krytycznych opinii Joanny Kulig odnośnie jej stylizacji z Berlinale. Większość modowych redakcji bardziej przychylnym okiem spojrzała na jej kreację wartą fortunę.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA