REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Jonas Brothers zawitają do Polski. Disneyowskie trio zagra koncert w Krakowie

Przyszły rok można już śmiało okrzyknąć rokiem wyjątkowych wydarzeń muzycznych - ogłoszono już Taylor Swift, pora na Jonas Brothers. Wyjątkowe trio, w którym kochała się każda nastolatka, dorastająca w erze Disney Channel, zawita bowiem do Polski. Kiedy odbędzie się koncert?

28.07.2023
20:03
Jonas Brothers zawitają do Polski. Disneyowskie trio zagra koncert w Krakowie
REKLAMA

Zespół Jonas Brothers, czyli Nick, Joe oraz Kevin Jonas to, obok Miley Cyrus, Demi Lovato czy Seleny Gomez, gwiazdy wypromowane przez Disney Channel. Grupa powstała w 2005 roku, a popularność zyskała za sprawą filmu "Camp Rock" z 2008 roku oraz "Camp Rock 2: The Final Jam" z 2010 roku. Bożyszcza nastolatek we wczesnych latach dwutysięcznych mają na swoim koncie 6 albumów, a najnowszy krążek - "The Album" - wydany został w 2023 roku. Teraz fani i fanki Jonas Brothers będą mogli usłyszeć wyjątkowe kawałki na żywo, bo już w przyszłym roku kultowe trio zawita do Polski w ramach trasy THE TOUR.

REKLAMA

Jonas Brothers zagrają w Polsce. Kiedy koncert?

Trasa koncertowa THE TOUR rozpocznie się 12 sierpnia 2023 roku i trwać będzie aż do przyszłorocznych wakacji. Na początek Jonas Brothers koncertować będą w USA, a Stany opuszczą na początku przyszłego roku, by już od marca wyruszyć w podróż po Europie. Pierwszym przystankiem Jonasów będzie Norwegia, później Dania, Niemcy, Hiszpania, Francja i Włochy, aż w końcu 30 maja 2024 roku kultowe trio zawita do Polski. Jonas Brother zagrają koncert na krakowskiej Tauron Arenie, gdzie usłyszeć będzie można kawałki z ich pięciu albumów, w tym najnowszego "The Album".

REKLAMA

Przedsprzedaż City Handlowy startuje 2 sierpnia roku 2023 o 10:00, natomiast przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się 3 sierpnia 2023 roku o 10:00. Sprzedaż wszystkich pozostałych biletów oraz pakietów VIP rusza 4 sierpnia 2023 roku o 10:00.

Jonas Brothers wystąpią w Polsce
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA