REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Film Steczkowskiej i Dody podbija TikToka. A jeszcze kilka lat temu darły ze sobą koty

Justyna Steczkowska i Dorota Rabczewska pojawiły się razem w finale "Szansy na sukces. Opole 2023". Po emisji odcinka obie gwiazdy pozowały razem do zdjęć oraz nagrały wspólnie wideo na TikToka. A jeszcze jakiś czas temu były poważnie skłócone ze sobą. Na szczęście wszystkie niesnaski między nimi poszły już w niepamięć.

22.05.2023
19:18
Doda i Steczkowska
REKLAMA

Justyna Steczkowska i Doda wzięły udział w finałowym odcinku "Szansy na sukces. Opole 2023". Obie gwiazdy zaśpiewały z uczestniczkami programu, natomiast po emisji odcinka pozowały wspólnie do zdjęć, a nawet stworzyły zabawny filmik na TikToka, gdzie Rabczewska uczy się od Steczkowskiej, jak chodzić z gracją. Fani obu gwiazd są zachwyceni i w komentarzach podkreślają, że warto, aby Rabczewska i Steczkowska nagrywały częściej razem na TikToka. Pokazałyście ogromną klasę, podając sobie rękę, fajnie się tam na was razem patrzy, super was razem widzieć, Zgoda buduje, niezgoda rujnuje. Aż miło się patrzy na wspaniałe gwiazdy - pisali internauci.

REKLAMA

Konflikt Dody i Rabczewskiej, trwający wiele lat. Pogodził je wspólny koncert.

Skoro mowa o zgodzie, warto przypomnieć konflikt obu gwiazd sprzed lat. Obie artystki darły ze sobą koty, a niesnaski między nimi rozpoczęły się w 2008 roku. Rabczewska zasiadała wtedy w jury programu TVP Gwiazdy Tańczą na Lodzie. Z kolei Steczkowska zgodziła się wystąpić w roli prowadzącej program. Rabczewska miała regularnie obrażać swoją koleżankę po fachu, z kolei ta nie potrafiła sobie poradzić z zaczepkami Dody.

W jednym z wywiadów Justyna Steczkowska sugerowała, że żałuje udziału w tanecznym show, choć nie zdradzała jednoznacznie, że może chodzić o Rabczewską i jej docinki. Po wielu latach obie gwiazdy postanowiły pogodzić się. W lutym, a dokładnie 27 lutego 2019 roku gwiazdy wyciągnęły do siebie ręce na koncercie Artyści przeciw nienawiści. Pomysłodawczynią koncertu była Rabczewska, która zaprosiła artystów z całej Polski, aby wspólnie stanęli do walki z mową nienawiści oraz hejtem.

 Jeżeli ja wyszłam z takim pomysłem, to ja też chcę pokazać moim fanom, że wyciągam rękę do Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej: to są takie głośne nazwiska i swoiste symbole, z którymi zdarzało mi się popadać w konflikt, że potrafię to zrobić, że potrafię się pogodzić, że są ważniejsze cele, ważniejsze idee - mówiła Rabczewska w rozmowie z "Super Expressem".

Być może doczekamy się współpracy Steczkowskiej i Dody na TikToku. Fani byliby zachwyceni

Choć nie wszystkie gwiazdy wzięły udział w koncercie, udziału odmówiła Edyta Górniak, to jednak Justyna Steczkowska postanowiła pogodzić się po latach z Dodą. Wspomniany filmik na TikToku pokazuje, ze między paniami nie ma już żadnego żalu. Kto wie, może nawet doczekamy się więcej wspólnych wideo z udziałem obu gwiazd. Na pewno połączenie dwóch różnych temperamentów oraz osobowości przyciągnęłoby fanów zarówno Steczkowskiej, jak i Rabczewskiej.

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA