REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Kayah po 23 latach odchodzi ze swojej własnej wytwórni

Kayah opuściła szeregi wytwórni muzycznej Kayax i od dziś wokalistka będzie reprezentowana przez inną agencję. O swojej decyzji poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, gdzie opublikowała oświadczenie.

03.01.2024
8:55
Kayah po 23 latach odchodzi ze swojej własnej wytwórni
REKLAMA

W 2001 r. Kayah wraz z Tomaszem Grewińskim postanowili założyć niezależną wytwórnię, która zajmowała się artystami na wielu poziomach ich działalności. "Mam zamiar być wydawcą, o jakim ja sama zawsze marzyłam: pełnym szacunku dla sztuki i jej twórców. To będzie wytwórnia dla artystów inteligentnych, niezależnych, poszukujących" - mówiła Kayah. Do tej pory agencja zrzesza takie gwiazdy jak zespół Hey, Darię Zawiałow, Natalię Szroeder, Mery Spolsky czy Julię Wieniawę. Nowy rok przyniósł jednak dla Kayaxu niemałą rewolucją - już 2 stycznia okazało się, że po 23 latach Kayah odchodzi z jej szeregów.

REKLAMA

Kayah odchodzi ze swojej wytwórni. Piosenkarka wydała oświadczenie

Na Instagramie wokalistki pojawiło się oświadczenie, w którym Kayah poinformowała, że z dniem 2 stycznia 2024 r. współpraca z Tomaszem Grewińskim, drugim założycielem, została rozwiązana i od tej pory reprezentować ją będzie inna firma:

Od dnia 3 stycznia 2024 r. wszelkie moje działania artystyczne prowadziła będzie firma ArtRooijens. W sprawach współpracy uprzejmie proszę więc o kontakt wyłącznie z ArtRooijens pod adresem mailowym: biuro.kayah@gmail.com

- poinformowała.

Piosenkarka nie zdradziła, jaki był powód zerwania umowy. Zapowiedziała jednak, że na temat współpracy z Tomaszem Grewińskim wypowie się w oddzielnym oświadczeniu:

Jednocześnie wskazuję i liczę na to, iż Pan Tomasz Grewiński doprowadzi do profesjonalnej realizacji koncertów i innych działań, na które Pan Tomasz zawarł już umowy oraz wyrażam moją gotowość do realizacji tych koncertów i działań na uzgodnionych już zasadach. Odnośnie mojej współpracy z Panem Tomaszem Grewuńskim wydane zostanie oddzielne oświadczenie

- podsumowała.
 class="wp-image-2483629" width="443"
Oświadczenie Kayah na Instagramie
REKLAMA

Zdjęcie główne: zrzut ekrany z teledysku "Viki Gabor, Kayah - Ramię W Ramię" na YouTube.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA