REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

Czy 2. sezon polskiego show komediowego podbije Amazona? "Fallout" jeszcze korony nie oddaje

Odkąd "Fallout" wpadł na Amazona, nie chce zejść z pierwszego miejsca listy najpopularniejszych tytułów dostępnych na platformie. Użytkownicy Prime Video zdążyli już pewnie obejrzeć wszystkie jego odcinki kilkukrotnie, ale wciąż nie wydają się serialem znudzeni. Czy 2. sezonowi polskiego show komediowego uda się go zdetronizować?

27.04.2024
8:02
lol amazon prime video co obejrzeć najpopularniejsze
REKLAMA

Powyższe pytanie jest o tyle uzasadnione, że pierwsze odcinki "LOL: Kto się śmieje ostatni" skradły swego czasu serca użytkowników Amazon Prime Video. Program bardzo długo gościł na szczycie listy najpopularniejszych tytułów dostępnych na platformie. Subskrybenci zaśmiewali się, patrząc jak jego uczestnicy próbują rozbawić się nawzajem, a jednocześnie samym nawet się nie uśmiechnąć. Znani i lubiani wyciągali ciężkie działa - od opowiadania suchych żartów po taniec z bobrem na wierzchu. Wszyscy jechali na ostro, a Cezary Pazura wykluczał każdego, komu kącik ust chociażby drgnął.

Zasady się nie zmieniły. Ciągle chodzi o to samo i Cezary Pazura ponownie ma okazję sprawdzić się w roli bezwzględnego prowadzącego, który bacznie na ekranach obserwuje, czy nikt się przypadkiem nie uśmiecha. Nowi są jednak uczestnicy. No, przynajmniej większość z nich. W programie udział biorą Zofia Zborowska-Wrona, Jerzy Kryszak, Sonia Bohosiewicz, Blowek, Piotr Stramowski, Katarzyna Kwiatkowska, Maciej Musiałowski, Michał Wójcik, Paweł Chałupka i - znany z 1. sezonu - Adam Woronowicz. Gościnnie pojawiają się natomiast Joanna Jędrzejczyk, Sebastian Stankiewicz, Olga Łasak, Andrzej Wrona i zwycięzca poprzedniej edycji Michał Meyer.

REKLAMA

Amazon Prime Video - co obejrzeć?

W miniony piątek na Amazon Prime Video pojawiły się dwa pierwsze odcinki 2. sezonu "LOL: Kto się śmieje ostatni". Wystarczy spojrzeć na ich opisy w serwisie, aby zrozumieć, że dużo się w nich dzieje. Jeden z komików rozkręca imprezę przy pomocy latynoskich rytmów, Kwiatkowska próbuje sprzedać nietypowe rękodzieło, Stramowski przemawia głosem słynnych osób, a Woronowicz zyskuje supermoce. Brzmi absurdalnie? Tak właśnie ma być. A to przecież dopiero przedsmak czekających nas atrakcji.

LOL: Kto się śmieje ostatni - Amazon Prime Video - co obejrzeć?

Już jest na ostro, ale nie ma się co oszukiwać: 2. sezon "LOL: Kto się śmieje ostatni" dopiero się rozkręca. Przed nami jeszcze ogrom śmiechu. W końcu w nadchodzące piątki na Amazon Prime Video będą debiutować kolejne odcinki polskiego show komediowego. Będzie ich łącznie sześć. Tylko więc patrzeć, aż użytkownicy platformy na chwilę przestaną przemierzać postapokaliptyczny świat "Fallouta" i produkcja zdominuje listę najpopularniejzych tytułów dostępnych na platformie. Tak będzie, co można wywnioskować nie tylko z tego, że 1. seria była hitem usługi. Jej subskrybenci wprost uwielbiają rodzime tytuły.

Nawet teraz, gdy spojrzymy na listę najpopularniejszych tytułów dostępnych na Amazon Prime Video znajdziemy na niej parę polskich akcentów. Najgłośniejszy z nich to "Fuks 2", który aktualnie zajmuje drugie miejsce zestawienia. To requel kultowej komedii z lat 90. Znani nam z niej bohaterowie są już wiele starsi, dlatego pałeczkę po nich przejmuje młodsze pokolenie. A dokładnie: syn Aleksa, Maciek. Podobnie jak ojciec ma on smykałkę do pakowania się w kłopoty i niebezpieczne romanse. Wychodzi z nich jednak dostarczając widzom tak śmiechów jak i adrenaliny.

Więcej o filmach i serialach na Amazon Prime Video poczytasz na Spider's Web:

W zestawieniu za zajmującym trzecią pozycję "Road House" znajdziemy natomiast "The Palace". To z kolei ostatni jak do tej pory film naszego reżysera wyklętego. Roman Polański prezentuje w nim cały festiwal obrzydliwości i kloacznego humoru. Akcja rozgrywa się w ekskluzywnym hotelu w szwajcarskich Alpach. Egzotyczna mieszanka zamożnych gości wchodzi w nowe millenium nie do końca tak, jak sobie to wymarzyła. Dzieje się sporo i na pewno nie jest to film dla ludzi o słabych nerwach.

REKLAMA

Amazon Prime Video - TOP10 najpopularniejszych tytułów:

 1. Fallout
 2. Fuks 2
 3. Road House
 4. The Palace
 5. Reacher
 6. Movie 43
 7. The Lazarus Project
 8. Liga nietykalnych
 9. Freelance
 10. Niezwyciężony
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA