REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Łukasz Demon nie żyje. Mistrz jedzenia najostrzejszych potraw miał 42 lata

Nie żyje Łukasz Motyka, w sieci znany jako Łukasz Demon. W sieci zasłynął tym, iż był mistrzem jedzenia najostrzejszych sosów i potraw. Zmarł w wieku 42 lat.

05.12.2023
11:31
Łukasz Motyka nie żyje
REKLAMA

Łukasz Motyka był jednym z najbardziej rozpoznawalnych twórców internetowych. W sieci działał pod pseudonimem Łukasz Demon. Był mistrzem jedzenia najostrzejszych na świecie potraw. Tragiczne informacje w ostatnim czasie spływały z grona najbliższego otoczenia Łukasza.

REKLAMA

 Łukasz Demon nie żyje. Niestety, osoba z bliskiego otoczenia potwierdziła informację. Dostałem też kilka informacji o tym że to atak serca/ czy jakaś dziwna reakcja na challenge - ale żadna z nich nie potwierdzona. Wielka szkoda bo bardzo pozytywny i pomocny człowiek… - napisał na portalu "X" Marcin Malczyński. Jako że z Łukaszem nie było kontaktu, jego przyjaciele mieli pojechać do niego do domu.

Łukasz poszedł spać, nie było z nim kontaktu, więc pojechaliśmy na miejsce z kompletem kluczy, niestety Łukasz już nie żył, po wezwaniu karetki twierdzili że od około 20 godzin - czytamy.

Więcej o influencerach przeczytasz w Spider's Web:

REKLAMA

Nie żyje Łukasz Motyka, w sieci znany jako Łukasz Demon. Miał 42 lata.

Motyka w sieci relacjonował jedzenie bardzo ostrych potraw, na TikToku oraz YouTube. Konto na TikToku Łukasza śledziło aż 324 tys. ludzi. W ostatnim czasie przygotowywał się do MMA, intensywnie trenując. Zmarł w wieku 42 lat. Na ten moment przyczyny jego śmierci nie są znane.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA