REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. VOD

"Magic Mike: Ostatni taniec": gdzie obejrzeć? Film trafił do popularnych serwisów VOD

Channing Tatum w roli czarującego striptizera w lutym pojawił się ponownie na kinowych ekranach, a już teraz głośny i gorący film "Magic Mike: Ostatni taniec" można obejrzeć w VOD. Sprawdź, gdzie pojawiła się produkcja.

05.06.2023
11:07
magic mike ostatni taniec gdzie obejrzec
REKLAMA

Film "Magic Mike" z Channingiem Tatumem w roli króla męskiego striptizu, luźno oparty na doświadczeniach pierwszoplanowego aktora, który zadebiutował w 2012 roku, zrobił ogromną furorę. Dwa lata później pojawił się sequel "Magic Mike’a" - "Magic Mike XXL", którego akcja rozgrywa się trzy lata po tym, jak Mike zakończył swoją striptizerską karierę. W tym roku, czyli ponad dekadę od premiery pierwszej części "Magic Mike’a", w kinach zadebiutował "Magic Mike: Ostatni taniec".

REKLAMA

"Magic Mike: Ostatni taniec" dostępny w HBO Max

REKLAMA

W najnowszej odsłonie filmu, Mike, który zatrudnił się jako barman w branży cateringowej, zostaje ponownie zmuszony do powrotu do erotycznej branży, a tym samym - na scenę. Kiedy na jego drodze staje Maxandra Mendoza, kusząc go propozycją wyreżyserowania sztuki teatralnej, emerytowany striptizer opuszcza Florydę i wyjeżdża z Mendozą do Londynu. Jednak okazuje się, że jego jedyną rolą nie jest stworzenie choreografii dla grupy tancerzy - okazuje się, że Max ma wobec niego jeszcze inne zamiary. W rolę czarującego striptizera wcielił się oczywiście Channing Tatum, natomiast jego ukochaną zagrała Salma Hayek.

Film "Magic Mike: Ostatni taniec" dostępny na Apple TV, Rakuten TV, a także Amazon Prime Video i Player. W ramach abonamentu możesz go obejrzeć tylko w HBO Max.

Film "Magic Mike" nie jest dostępny online, natomiast film "Magic Mike XXL" dostępny jest na Apple TV+, Rakuten TV, Player, Canal+ i CHILI.

Zwiastun filmu "Magic Mike: Ostatni taniec" (2023)
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA