REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Michael Keaton dołączy do obsady "Wednesday". Kogo zagra?

Pierwszy sezon hitu Netfliksa "Wednesday" zdobył ogrom wielbicieli na całym świecie. Nic więc dziwnego, że gdy potwierdzono kolejną odsłonę serialu z Jenną Ortegą w roli głównej, fani rodziny Addamsów bardzo się ucieszyli. Do drugiej odsłony serialu dołączy nie byle kto, bo sam Michael Keaton.

19.06.2023
14:11
Michael Keaton dołączy do obsady Wednesday
REKLAMA

Gdy pierwszy sezon "Wednesday" podbijał platformę Netflix, zewsząd pojawiały się zapytania o drugą odsłonę serialowego hitu. Gdy gruchnęła informacja, że drugi sezon na pewno pojawi się, fani "Wednesady" nie kryli ogromnej radości, dopingując w komentarzach ekipie głównych bohaterów, którzy opublikowali zdjęcie z serialowego planu.

REKLAMA

Michael Keaton dołączy do obsady "Wednesday". Kogo zagra ceniony aktor?

Showrunnerzy zapowiadali z kolei, że fabularnie bardzo by chcieli pogłębienia psychologicznego głównej bohaterki, którą świetnie zagrała Jenna Ortega. Jeden z twórców serialowego hitu, Al Gough, tak mówił o "Wednesday":

Serial tak naprawdę opowiada o dziewczynie, która widzi świat w czerni i bieli i dowiaduje się, że istnieją odcienie szarości - mówił.

Wiadomo też, że nowa odsłona "Wednesday" ma być znacznie mroczniejsza, od poprzedniej. Mocniej rozwinięte mają być również postaci drugoplanowe. Na pewno twórcy "Wednesday" będą chcieli skupić się na jeszcze większym rozwinięciu postaci Enid, w którą wcieliła się Emma Myers. To jeszcze nie wszystko, gdyż w drugim sezonie "Wednesday" zagoszczą nowi bohaterowie, a jedna z nowych ról powierzona zostanie wielokrotnie nagradzanemu aktorowi - Michaelowi Keatonowi.

REKLAMA

"Wednesday". Kiedy premiera drugiego sezonu?

Nieoficjalnie mówi się o tym, że Keaton miałby zagrać nowego dyrektora Nevermore. Jeśli te doniesienia potwierdziłyby się, to fani mieliby niemałe powody do radości. W końcu niedawno głośno było o tym, że  zarówno Michael Keaton, jak i Jenna Ortega mają wystąpić w 2. części kultowego „Soku z żuka”, do którego realizacji przymierza się sam Tim Burton. Niewykluczone, że druga odsłona "Wednesday" pojawi się podobnie co pierwsza na Netfliksie, czyli w listopadzie 2023 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA