REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki
  3. Dzieje się

Szafrański znowu rozbił bank. Jego nowa książka bije rekordy przed premierą

Michał Szafrański to polski bloger specjalizujący się w tematyce finansowej. Ostatnio bloger i ekspert finansowy ogłosił, że jego nowa książka "Po prostu kupuj", będąca adaptacją autorstwa Nicka Maggiulliego odniosła sukces, stając się bestsellerem. W 22 dni po rozpoczęciu przedsprzedaży książka przekroczyła 10 tysięcy sprzedanych egzemplarzy.

22.11.2023
16:30
Po prostu kupuj Michał Szafrański
REKLAMA

Michał Szafrański w tematyce finansowej specjalizuje się od dawna. Przez wiele lat prowadzi bloga w tym obszarze. Publikował też w Computerworld oraz Gazecie Wyborczej. W 2016 roku wydał poradnik "Finansowy Ninja", samodzielnie, czyli w modelu self-publishing, bez wsparcia tradycyjnego wydawcy.

REKLAMA

Najnowsza książka Szafrańskiego hitem przed premierą.

Szafrański stworzył też polską adaptację książki "Po prostu kupuj", czyli "Just Keep Buing", autorstwa Nicka Maggiulliego, blogera i analityka danych w firmie inwestycyjnej Ritholtz Wealth Management. Szafrański na swoim Twitterze/ X podzielił się sukcesem odnośnie najnowszej książki. Jak podkreślił, książka "Po prostu kupuj" oficjalnie została bestsellerem.

Więcej o finansach przeczytasz w Spider's Web:

W 22 dni po rozpoczęciu przedsprzedaży przekroczyła 10 tysięcy sprzedanych egzemplarzy. Dziękuję bardzo i gratuluję, bo to wasza zasługa - podkreślił Szafrański.

"Po prostu kupuj" jest adaptacją książki autorstwa Nicka Maggiulliego. Jak czytamy w opisie pozycji, to książka w gruncie rzeczy o filozofii spokojnego, pasywnego, systematycznego inwestowania. Ale nie myśl, że to tylko teoria. Nick przedstawia twarde dowody w bardzo obrazowy sposób i obala wiele powszechnych mitów, półprawd i błędnych przekonań o inwestowaniu, które – zapewniam – ma w sobie każdy z nas - czytamy.

REKLAMA

Szafrański dopasował książkę do polskich realiów

Jako polski wydawca, Szafrański zadbał o to, by książka dopasowana do polskich realiów. Publikacja zawiera 50 komentarzy polskiego blogera, wzbogacających ją o perspektywę istotną dla czytelnika z Polski. Zawiera też m.in. rozdział o polskich rozwiązaniach emerytalnych IKE, IKZE oraz PPE. "Po prostu kupuj" liczy o ponad 100 stron więcej niż oryginał. Książka podzielona jest na dwie sekcje: oszczędzanie (8 rozdziałów) oraz inwestowanie (12 rozdziałów).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA