REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Muve.pl uskutecznia zimobranie w pięknym stylu. Masa kapitalnych gier za mniej niż 20 PLN

Pamiętacie świetne wiosnobranie zorganizowane przez sklep Cenegi? Zainteresowanie było na tyle duże, że klienci musieli znosić awarie serwerów, podstępne próby zakupu przez tabuny graczy spoza Polski oraz przekładane daty rozpoczęcia promocji. Teraz mamy do czynienia z dokładnie tą samą formułą, tylko za oknem jakoś tak znacznie bardziej… biało.

13.12.2013
16:31
Muve.pl uskutecznia zimobranie w pięknym stylu. Masa kapitalnych gier za mniej niż 20 PLN
REKLAMA
REKLAMA

Sprawa wygląda następująco: codziennie, przez kilka następnych dni, Muve.pl będzie proponowało Wam zupełnie nowe, bardzo atrakcyjne oferty. Kolejny dzień zimobrania dla łowców promocji jest nader obfity w naprawdę godne uwagi okazje. Od czego zaczynamy?

xcom

Przede wszystkim od świetnego XCOM: Enemy Unknown. Ta gra to wspaniałe odrodzenie ciężkiej i wymagającej serii, w której gracz nie tylko nie jest prowadzony za rączkę, ale również bezwzględnie karany za popełnione błędy. Produkcja Firaxis jest godną kontynuacją kultowej serii UFO, która wieki temu była wzorem taktycznej, turowej zabawy na najwyższym poziomie. Enemy Unknown wystarczy Wam na wiele, naprawdę wiele godzin ciężkiej, ale i satysfakcjonującej zabawy. Pamiętajcie jedynie, aby nie mylić tego świetnego tworu z potworkiem w postaci The Bureau, które rozczarowuje po całości. Cena XCOM to na ten moment mniej niż 19 PLN. Grzechem jest nie skorzystać.

specops1

Co dalej? Od siebie muszę polecić Spec Ops: The Line. Ta gra ma w moim sercu wyjątkowe miejsce, choć podczas premiery przeszła bez szczególnego echa. Jak na typowy tytuł akcji z widokiem zza pleców bohatera – to zaledwie dobra produkcja. Jak na opowieść o współczesnej wojnie, mamy jednak do czynienia z prawdziwym arcydziełem. The Line jest brutalne, dosadne i pokazuje prawdziwe oblicze wojny. Twórczy czerpali z garściami z takich klasyków jak „Czas Apokalipsy”, co tytułowi wyszło jedynie na dobre. Nie można również nie wspomnieć o świetnej ścieżce dźwiękowej oraz akceptowalnym trybie dla wielu graczy. Cena? Śmieszne 8 PLN. Brać, nawet się nie zastanawiać!

mafia2

Mafia II – ten tytuł nie sprostał oczekiwaniom sporej rzeszy miłośników pierwszej odsłony. Dla mnie to jednak kapitalna produkcja, w której ciężko jest się nie zakochać od pierwszego wejrzenia. Niesamowite rozpoczęcie, zmieniające się środowisko, społeczności Stanów Zjednoczonych ewoluujące na naszych oczach, do tego kapitalna grafika i świetny, świetny system walki bronią palną – czego chcieć więcej? No, może nieco bardziej swobodnej struktury rozgrywki. Tutaj Czesi nie podołali, po części zamykając gracza w wirze kolejnych misji, nie dając możliwości zwiedzania świata. Mimo tego, w ogólnym rozrachunku Mafia II to gra ponadprzeciętna. W cenie 8 PLN naprawdę warto dać temu tytułowi szansę.

rage

Tutaj zaczynają się schody. Pomimo długiego okresu od taty premiery, dalej nie mam wypracowanej opinii na temat Rage. Z jednej strony dzieło Carmacka jest tym wszystkim, za co pokochaliśmy takie klasyki jak Quake czy Doom. Z drugiej strony – tylko tym. Rage to prężąca muskuły wydmuszka, która nie podołała konfrontacji ze współczesnymi trendami. To świetny, powalający wizualnie FPS, którego największą wadą jest właśnie utarty do bólu schemat. Mimo tego, za 14 PLN to pozycja, z którą warto spędzić kilka zimowych wieczorów.

REKLAMA
zimobranie

Poza wyżej wspomnianymi propozycjami, pierwszy dzień zimobrania to również Saints Row IV za 35 złotych, cieszące się w Polsce sporą popularnością Killing Floor oraz tragiczny Duke Nukem: Forever. Pełną listę wszystkich gier znajdziecie w tym miejscu. Pamiętajcie, żeby wpadać codziennie po nowe promocje!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA