REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Nie mieliście jeszcze okazji zagrać w nowego Ghost Recon-a? Lepszej okazji nie będzie, polski sprzedawca urywa 70 % ceny.

W dodatku promocja tyczy się cyfrowej Edycji Deluxe, wypchanej po brzegi dodatkową, ekskluzywną zawartością.

22.02.2013
19:11
Nie mieliście jeszcze okazji zagrać w nowego Ghost Recon-a? Lepszej okazji nie będzie, polski sprzedawca urywa 70 % ceny.
REKLAMA
REKLAMA

Dzisiejszy dzień należy do fanów futurystycznych shooterów. Najpierw Steam odcina ponad 1/3 ceny od najnowszego Black Ops, rozpoczynając weekend darmowego grania w tryb wieloosobowy tego tytułu. Teraz z atrakcyjną ofertą pojawia się muve.pl, bez wątpienia organizując promocję dnia. Ghost Recon: Future Soldier za mniej niż 1/3 początkowej ceny? Wchodzimy w to.

Flagowa strzelanina od Ubisoftu, która miała swoje lepsze i gorsze odsłony, pierwotnie kosztowała 200 PLN. Oczywiście mowa o Edycji Deluxe, podstawowa wersja jest do kupienia znacznie taniej. Od dzisiaj na muve.pl tę samą Deluxe kupimy za marne 60 złociszy, zaoszczędzając ponad 140 zielonych. No, przynajmniej w teorii, bo nikt o zdrowych zmysłach już nie sprzedaje tego tytułu za dwie stówy. Co wchodzi w skład Edycji Deluxe?

Poza samą grą w edycji cyfrowej dostajemy mnóstwo dodatków, z których możemy skorzystać w środowisku gry. Niestety, nie ma co liczyć na ścieżkę dźwiękową czy .pdf z artworkami. Edycja Deluxe to przede wszystkim dwie ekskluzywne mapy dla trybu wieloosobowego, aż 48 możliwych do wyboru nakryć głowy (co ty na to, Team Fortress 2 ze swoimi kapeluszami?!), dwie skórki z niespotykanym nigdzie indziej kamuflażem na broń i cztery giwery, których zabrakło w edycji podstawowej. Odpowiednio po dwie dla klasy Strzelca (karabiny MK14 i AK-47) oraz Zwiadowcy (snajperki M40 A5 i MN91/30. To by było na tyle. Warto?

REKLAMA

Nie ma się co okłamywać, Future Soldier nie jest najlepsza odsłoną serii. Nie oznacza to, że jest grą słabą. Świadczy o tym 71 punktów w 100-punktowej skali serwisu Metacritic. Sam spędziłem z tytułem kilka miłych, choć niezbyt szczególnie zapadających w pamięć godzin. Za największy plus tego tytułu uważam tryb kooperacji, do czterech kumpli na raz, którzy razem mogą pokonywać solową kampanię. Co warte odnotowania, biorąc pod uwagę współczesne trendy, ta do najkrótszych nie należy, co jest niewątpliwym plusem. Future Soldier to po prostu gra dobra i 60 złotych to sprawiedliwa stawka, za którą można dać jej szansę.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA