REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Nowe Humble Bundle. Jak zwykle - grzech nie skorzystać

Pojawiło się nowe Humble Bundle, czyli paczka świetnych gier za grosze, a przy okazji zakupu możliwość wsparcia organizacji charytatywnych. Czy są jeszcze ludzie, którzy nie biorą udziału w tej inicjatywie?

04.12.2013
14:22
Nowe Humble Bundle. Jak zwykle – grzech nie skorzystać
REKLAMA

Jeden dolar wystarczy, żeby na naszym koncie Steam pojawiły się trzy tytuły:

REKLAMA

- Natural Selection 2
- Sanctum 2
- Magicka + DLC

Jak zwykle warto jednak trochę dołożyć i przekroczyć kwotę przynajmniej czterech dolarów i kilkudziesięciu centów (stan na godzinę 13:00), bo wówczas otrzymamy dostęp do trzech kolejnych gier: Garry’s Mod, Orcs Must Die! 2 Complete Pack i Serious Sam 3: BFE. Serio, mnie jest zwyczajnie głupio płacić tylko dolca. Te niecałe dwadzieścia złotych to żadne pieniądze za tak dobre tytuły, a przynajmniej ma się poczucie, że faktycznie wsparło się ten projekt. Nawet jeśli tylko skromną sumką. Oczywiście kupując HB, poza grami otrzymujemy dodatkowo także soundtracki do nich.

REKLAMA

Wszystkie tytuły dostępne są wyłącznie na platformę Steam. Nowy Bundle będzie aktywny przez dwa tygodnie. W tej edycji wesprzeć możemy dwie organizacje charytatywne - Child's Play Charity, która dba o to, aby pobyt w szpitalu nie był dla dzieci koszmarem, fundując im m.in. gry wideo i książki, oraz Watsi, która zapewnia opiekę medyczną dla najbardziej potrzebujących.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA