REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix

Film akcji z Chrisem Hemsworthem zmierza do serwisu Netflix. Oto wszystkie piątkowe premiery

Dziś Netflix stawia na jakość. Wśród dwóch na pozór skromnych nowości, znajduje się bowiem jedna długo przez wszystkich wyczekiwana, która po trzyletniej przerwie w końcu zadebiutowała w serwisie.

16.06.2023
9:07
Film akcji z Chrisem Hemsworthem zmierza do serwisu Netflix. Oto wszystkie piątkowe premiery
REKLAMA

Ale zanim przejdziemy do nowości, warto jeszcze wrócić do zeszłotygodniowych premier. Fani i fanki "Big Mouth", jeśli przegapiliście 2. sezon "Zasobów ludzkich", to koniecznie wpadajcie do serwisu, żeby nadrobić zaległości. W zeszły piątek zadebiutował także serial dokumentalny o mrocznym mordercy z Hiszpanii - "Karciany morderca", a także holenderska pogodna komedia "Cudowne tygodnie" i turecki, pikantny serial "W moim stylu".

REKLAMA

W ten piątek może mniej nowości, ale za to jakich! Na Netfliksa po trzyletniej przerwie zmierza bowiem "Tyler Rake 2" oraz "Black Clover: Sword of the Wizard King".

Nowości serwisu Netflix: "Tyler Rake 2"

Po trzech latach w końcu doczekaliśmy się kolejnej części hitu z Chrisem Hemsworthem w roli głównej. Aktor ponownie wcieli się w elitarnego komandosa, tytułowego Tylera Rake’a, który po tym, gdy cudem uniknął śmierci, niezrażony znów postanawia podjąć się kolejnej niebezpiecznej misji. Mężczyzna będzie musiał uratować rodzinę, więzioną przez brutalnego i bezwzględnego gangstera.

Netflix: zwiastun filmu "Tyler Rake 2"

Black Clover: Sword of the Wizard King

REKLAMA

Oprócz "Tylera Rake'a" będzie coś także dla fanów i fanek anime. Nowa japońska produkcja w konwencji science fiction to historia chłopca, przed którym stanie ogromne wyzwanie. Bohater, który ledwo panuje nad swoją mocą, stanie do walki o tytuł Cesarza Magii. Tymczasem czterech dawno wygnanych magów postanawia wrócić do gry, a mają tylko jeden cel: zniszczyć Królestwo Clover.

Netflix: zwiastun anime "Black Clover: Sword of the Wizard King"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA