REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Pedro Pascal z "The Last Of Us"" jedzący kanapkę hitem na TikToku. O co chodzi?

Pedro Pascal po udziale w "The Last Of Us" doczekał się ogromnej rzeszy fanów, również tych z młodego pokolenia, dla których TikTok jest najważniejszą rozrywkową platformą. To właśnie na TikToku hitem został krótki filmik z udziałem Pascala, na którym chilijski aktor je kanapkę. O co chodzi?

28.03.2023
11:20
Pedro Pascal
REKLAMA

Kariera Pedro Pascala po udziale w "The Last Of Us" jeszcze bardziej podskoczyła do góry. Aktor swego czasu pojawiał się w wielu programach i formatach telewizyjnych promujących serial. Poszczególne materiały dostawały się na TikToka, przysparzając Pedro jeszcze większej ilości nowych wielbicieli. Obecnie na platformie rządzi filmik, na którym chilijski gwiazdor... je kanapkę. "Snack Wars" jest programem na YouTube, gdzie znane osoby próbują przekąsek oraz dań z różnych krajów, wybierając te ich zdaniem najlepsze.

REKLAMA

Pedro Pascal zajadający się kanapką hitem na TikToku.

W jednym z odcinków widzowie zobaczyli właśnie Pedro Pascala, któremu w jedzeniu smakołyków pomagał aktor Jon Favreau. Aktorzy degustowali potrawy kuchni amerykańskiej oraz chilijskiej. Wśród nich znalazł się przysmak: kanapka z masłem orzechowym i dżemem, której podstawę stanowiła marraqueta - czyli bułka śniadaniowa. Można ją też podawać z pastą z avocado oraz oliwą.

Nagranie z udziałem Pedro Pascala

Filmik z udziałem Pedro Pascala doczekał się memów na TikToku

To właśnie w momencie jedzenia tej kanapki Pedro na chwilę zawiesza się i odrywa od wszystkiego, delektując się smakiem pysznej przekąski. To ujęcie tak bardzo spodobało się użytkownikom i użytkowniczkom TikToka, iż chętnie wklejają je do swoich nagrań. Jedzenie kanapki przez Pedro Pascala określane jest po prostu jako chwila błogiego wytchnienia od wszystkiego. Niby nic wielkiego, a jednak, bo pozwala na chwilę zatrzymać się w pędzie życia codziennego, skupiając się na tak zwyczajnej rzeczy jak jedzenie kanapki. TikTokowe materiały z użyciem fragmentu z Pedro Pascalem, można odnieść do wielu sytuacji, gdzie w naszym życiu wiele się dzieje, ale warto pozwolić sobie na małe wytchnienie i jak Pedro Pascal rozkoszować się kanapką.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA