REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Dzieje się

Byli parą w "Plotkarze" i w życiu. To właśnie Blake Lively uratowała Penna Badgleya w mrocznym dla niego czasie

Penn Badgley, aktor znany z takich seriali, jak m.in. "Plotkara" oraz "Ty" otworzył się w najnowszym wywiadzie na temat swojej relacji z Blake Lively, którą poznał na planie "Plotkary". W rozmowie z "Variety" aktor przyznał, że to właśnie Lively bardzo mu pomogła w okresie, gdy Badgley przeżywał trudne chwile.

16.02.2023
13:24
penn badgley intymne sceny
REKLAMA

Penna Badgleya aktualnie widzowie mogą oglądać w 4. sezonie "Ty" na Netfliksie. Jednak to właśnie kręcony przed laty serial "Plotkara" dał gwiazdorowi ogromną popularność. Na planie "Plotkary" narodziła się miłość między Badgleyem a Blake Lively. W serialu aktor wcielił się w początkującego scenarzystę Dana Humphreya, natomiast Lively zagrała jego ukochaną, Serenę van der Woodsen.

REKLAMA

Blake Lively uratowała Penna Badgleya w mrocznym dla niego czasie.

Jak się okazuje, serialowe uczucie szybko przeszło do prywatnego życia Lively i Badgleya. Zakochani spotykali się ze sobą przez kilka lat. Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu. Mimo że od lat nie są już razem, to Penn po latach wrócił wspomnieniami do związku z Blake. Jak się okazuje, to właśnie aktorka dała ogromne wsparcie Pennowi, gdy ten przeżywał w tamtym okresie, mroczne depresyjne chwile. Badgley po udziale w "Plotkarze" mierzył się z ogromną sławą, która zbyt szybko na niego spadła.

Nigdy nie miałem myśli samobójczych, ale z pewnością byłem w rozpaczy. Miało to coś wspólnego z pytaniem: „Czy mam znaczenie? Czy to ma znaczenie? Czy cokolwiek ma znaczenie?”. Te pytania naprawdę informują o tym, jak się czujemy - powiedział w rozmowie z magazynem "Variety".

Penn dodał również, że bardzo ważne jest uświadomienie innym, że to, że jest się popularnym, wcale nie oznacza bycia szczęśliwym. Zdaniem aktora, dzięki temu, że ówczesna ukochana nie piła alkoholu, uchroniło to ich związek przez najgorszym. Blake nie piła i myślę, że nasz związek w pewnym sensie uchronił mnie przed pójściem tą drogą - powiedział aktor.

REKLAMA

Blake i Penn układają sobie życia u boku innych partnerów

Aktualnie Penn Badgley tworzy związek z Domino Kirke, gdzie wspólnie wychowują 3-letniego synka Jamesa. Z kolei Blake Lively w W 2011 na planie filmu "Green Lantern" poznała swojego przyszłego męża Ryana Reynoldsa, z którym wzięła ślub we wrześniu 2022 roku. Mają trzy córki: James, Inez oraz Betty.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA