REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Kapitalny pomysł, świetne wykonanie. Reigns to mobilna gra, w której władasz królestwem za pomocą… Tindera

Reigns wykorzystuje bardzo prosty mechanizm znany z aplikacji Tinder - użytkownik zawsze ma tylko dwie opcje. Przesunąć obrazek w lewo albo przesunąć go w prawo. Od tego zależą losy całego królestwa.

16.08.2016
9:08
Reigns to gra, w której królestwem rządzi się... Tinderem
REKLAMA
REKLAMA

Reigns to gra, która w 100 procentach opiera się na wyborach podejmowanych przez gracza. Ten zamienia się we władcę średniowiecznego królestwa, którego życie składa się z podejmowania kluczowych decyzji. To od nich zależy, jak będzie się wiodło poddanym i jak długo utrzymamy się na królewskim tronie.

Co świetne, Reigns pozwala na decydowanie w naprawdę wielu obszarach.

Wojna, polityka, religia, romanse, potomstwo - jest tego zaskakująco dużo. Chociaż mobilna gra jest bardzo prosta graficznie, posiada masę pytań, na których zbudowana jest cała rozgrywka.

Twórcy obiecują, że każda podjęta decyzja oznacza konkretne konsekwencje. Tylko od nas zależy, czy będziemy władcą, którego miłuje lud, czy też raczej skończymy rozciągani kołem, wywleczeni z zamku przez rozwścieczoną tłuszczę.

REKLAMA

Gwarantem jakości Reigns jest jego wydawca - Devolver Digital. To działający na światową skalę dystrybutor niespotykanych i niezwykle oryginalnych produkcji niezależnych. W jego portfolio są takie hity jak Hatoful Boyfriend czy Hotline Miami.

Jeżeli jesteście zainteresowani Reigns, mobilna aplikacja jest dostępna zarówno na Androida, jak i iOS. Skorzystajcie z poniższych odsyłaczy, wybierając interesującą was wersję:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA