REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Książki

Świątecznych promocji ciąg dalszy. Cdp.pl obniża ceny e-booków i gier

Ostatnio robiłam mały przegląd promocji świąteczno-mikołajkowych (niektóre z nich wciąż jeszcze trwają). Nie wiem, jak mogłam wtedy zapomnieć o cdp.pl, które przygotowało świetny "Świąteczny kalendarz" (podobna rzecz to "Kalendarz adwentowy" na publio.pl) Na cdp.pl codziennie tuż po północy poznajemy nowe, promocyjne tytuły. Co ciekawego czeka na nas już dziś?

09.12.2013
20:14
Świątecznych promocji ciąg dalszy. Cdp.pl obniża ceny e-booków i gier
REKLAMA

Sklep przygotował obniżki na kilka produktów - taniej możemy kupić zarówno e-książki jak i gry komputerowe. Najciekawsze propozycje to atrakcyjna cena genialnej trylogii Millenium Stiega Larssona. Książki Larssona to pozycja obowiązkowa dla fanów kryminałów (nie tylko szwedzkich). Powieść "Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet" rozpoczęła modę na rozbudowane tytuły skandynawskiej czarnej prozy i została zekranizowana zarówno przez Szwedów (film o tym samym tytule, co książka, możesz obejrzeć tutaj) oraz Amerykanów ("Dziewczyna z tatuażem").

REKLAMA
CDP.pl promocje

Oprócz trylogii Millenium, fajną obniżką została objęta IV część Assassin's Creed'a - zamiast za prawie 150 zł, możemy dostać ją za niecałe 110. Promocja na nowego e-Wiedźmina nie jest jakaś oszałamiająca (5 zł obniżki), ale zawsze to kolejne złotówki na koncie, które możemy przeznaczyć na nową rzecz, zwłaszcza, że - jak widać - w czasie przedświątecznej gorączki sklepy stają na głowie i za kilka gorszy proponują nam nowe e-booki czy gry.

REKLAMA

Warto przyjrzeć się poszerzeniu lub założeniu własnej biblioteczki, zwłaszcza, że dzisiaj nie lada gratka, dla tych, którzy chcą rozpocząć przygodę z e-czytelnictwem bądź zmienić swój sprzęt na inny, lepszy.

Chcesz skorzystać z promocji? Zajrzyj tutaj.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA