REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka
  3. Dzieje się

The Prodigy zagra w Polsce. Koncert odbędzie się jeszcze w tym roku

The Prodigy ogłosiło swoją trasę koncertową już w zeszłym tygodniu - członkowie zespołu zdradzili wtedy, że na pewno pojawią się w kilku miastach Wielkiej Brytanii. Dziś fani zespołu usłyszeli jednak wspaniałą wiadomość, gdyż okazało się, że zespół zagra również w innych miastach w Europie, w tym także w Polsce.

21.06.2023
12:32
The Prodigy zagra w Polsce. Koncert odbędzie się jeszcze w tym roku
REKLAMA

Kiedy wydawało się, że zespół The Prodigy po śmierci swojego frontmana w 2019 roku, Keitha Flinta, już nie wystąpi w niepełnym składzie, zespół ogłosił trasę koncertową, która miała być jednocześnie celebracją 25. rocznicy wydania albumu "The Fat of the Land", czyli trzeciego krążka The Prodigy. Wtedy, w 2022 roku, grupa wyruszyła w 10-dniową trasę po Wielkiej Brytanii, odwiedzając takie miasta, jak Londyn, Manchester czy Liverpool. W zeszłym tygodniu The Prodigy poinformował o swojej kolejnej trasie koncertowej - Army of the Ants Tour 2023 - zdradzając, że tak, jak i w zeszłym roku, również zawitają do Anglii. Dziś okazało się, że zespół ma w planach nie tylko Wyspy Brytyjskie, ale także inne europejskie kraje, w tym Polskę.

REKLAMA

The Prodigy zagra koncert w Polsce

REKLAMA

Jesienną trasę koncertowa Army of the Ants Tour 2023 rozpocznie 16 listopada koncert w Glasgow, a już 24 listopada, po występie w Londynie, grupa wyruszy w głąb Europy. The Prodigy pojawi się m.in. w Luksemburgu, Amsterdamie, Berlinie i Pradze, a następnie również w Poznaniu. Koncert w Polsce odbędzie się 6 grudnia w Hali 3A na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Portal Muno zdradził, że bilety niebawem pojawią się w serwisie Biletomat.

Zapowiedź trasy koncertowej Army of the Ants zespołu The Prodigy
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA