REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

The Room Three nareszcie na Androidzie. Można już zagrać, ale trzeba użyć sposobu

The Room Three to kontynuacja jednej z najlepszych serii mobilnych gier logicznych, okraszonych dodatkowo rewelacyjną grafiką. Dotychczas w długo oczekiwany tytuł mogli grać jedynie posiadacze sprzętów Apple. To nareszcie się zmienia.

09.01.2016
13:16
The Room Three nareszcie na Androidzie
REKLAMA
REKLAMA

The Room Three zbliża się do Androida. Światowa premiera tej aplikacji na platformie cyfrowej dystrybucji Google Play została wyznaczona na 11 stycznia 2016 roku. Jeżeli nie chcecie czekać do tego momentu, jest pewien sposób, aby zagrać wcześniej.

The Room Three już teraz może kupić i pobrać większość posiadaczy Androida. Wystarczy zostać… beta testerem.

Producentom z Fireproof Games zależy, ale finalny program był jak najbardziej załatany i odporny na męczącą fragmentaryzację Androida. Z tego powodu ich The Room Three został udostępniony wszystkim fanom, o ile ci zgodzą się zostać beta testerami długo oczekiwanego produktu.

REKLAMA

Wystarczy WEJŚĆ POD TEN ADRES i wyrazić swoją chęć przetestowania programu dla Fireproof Games. Zostaniemy wtedy przekierowani do wewnętrznej witryny w Google Play, skąd możemy zainstalować świetnie wyglądającą grę logiczną.

Oczywiście za The Room Three uzyskane we wczesnym dostępie wciąż trzeba zapłacić. Trzecia część popularnej serii kosztuje na ten moment 20 złotych bez jednego grosza. Bardzo dużo, biorąc pod uwagę ceny za poprzednie odsłony. The Room można kupić za 4 złote i 50 groszy, z kolei The Room Two to wydatek rzędu 9 złotych bez jednego grosza.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA