REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka
  3. Dzieje się

Kim jest Oskar Cyms? Wygrał 3. odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", pracował przy filmie "365 dni"

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to pogram, który cieszy się ogromną popularnością wśród widzów Polsatu. Daje również możliwość zaprezentowania się gwiazdom w wielu odsłonach, pozwalając im wcielać się w największe gwiazdy muzyki pop. Trzeci odcinek muzycznego show wygrał młody piosenkarz Oskar Cyms, który wcielił się w postać Eminema. Cyms nie wszystkim jest jeszcze znany w świecie show-biznesu. Kim jest zwycięzca 3. odcinka show Polsatu?

17.03.2023
22:06
Oskar Cyms
REKLAMA

Trwa 18. edycja programu Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Przez show do tej pory przewinęło się mnóstwo polskich gwiazd, którzy mieli okazję zaprezentować widzom Polsatu swój talent wokalny oraz przejść niesamowite metamorfozy, pozwalające upodobnić się do artystów wykonujących oryginalne wersje znanych hitów.

REKLAMA

Oskar Cyms wygrał 3. odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

W tym sezonie biorą udział m.in. Krzysztof Ibisz, Julia Kamińska oraz Oskar Cyms. W 3 odcinku show Polsatu to właśnie Cyms został zwycięzcą wieczoru, prezentując się jako Eminem. Hit rapera, "The real Slim Shady” wykonał z niesamowitą lekkością.

- Jestem pod wrażeniem, choć to już właściwie wyświechtane powiedzenie, więc lepiej powiem, zaimponowałeś mi - powiedziała jurorka Małgorzata Walewska, rozwijając swoją myśl. Jak można nauczyć się takiej ilość tekstu w tak krótkim czasie? Nie jestem co prawda w stanie stwierdzić, czy tam czegoś nie zmyślałeś, ale jeśli nawet, to miałeś to tak osadzone w każdym geście, w każdym akcencie… ja rozumiem, że to musi lecieć, jak po pacierzu, nie ma czasu się zastanawiać. To musisz mieć tak wbite, że nawet jak cię w nocy budzą, to ty please, stand up i please, stand up - mówiła zachwycona. Występ Cymsa jako Eminema spodobał się również Pawłowi Domagale. Ja też nie powiem, że jestem pod wrażeniem, bo to bez sensu, ale ogromny szacunek, bo wiem, ile musiało kosztować cię to pracy, a tej pracy (w tym dobrym sensie) nie było tu widać. Eimnem to rap got i ty byłeś rap god - powiedział. To właśnie Cyms wygrał 10 tysięcy złotych, natomiast wygraną gotówkę przekazał Fundacji Siepomaga, a konkretnie malutkiej Zosi, zmagającej się z nowotworem.

Warto dodać, że w 3. odcinku zaprezentowali się również Julia Kamińska jako Lady Gaga, Krzysztof Ibisz wcielił się w kultową postać, którą stworzył Piotr Fronczewski, czyli Franka Kimono. Z kolei Daniel Jaroszek pierwszy raz został kobietą i zaśpiewał po polsku. Padło na piosenkę Sarsy - "Zakryj".

REKLAMA

Oskar Cyms: Kim jest zwycięzca 3. odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Warto dodać, że zwycięzca 3. odcinka Oskar Cyms dał się poznać szerszej publiczności, nagrywając piosenkę "My Girl". Utwór był częścią soundracku do filmu "365 dni" na podstawie książek Blanki Lipińskiej. Zanim jednak piosenka trafiła do stacji radiowych, spotkała się ze świetnym odbiorem w m.in. Brazylii oraz USA. Debiutancki singiel polskiego gwiazdora znalazł się w ścisłym TOP najchętniej wyszukiwanych piosenek przez użytkowników serwisu Shazam. Oskar Cyms dopiero buduje swoją pozycję w świecie show-biznesu, choć po wygraniu 3. odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" z pewnością jego kariera nabierze sporego rozpędu. Warto dodać, że 22-letni muzyk zaczynał swoją karierę od występów w lokalnym chórze. Na pierwszą próbę zabrała go babcia. W wokalno-instrumentalnym zespole kościelnym śpiewał około pięć lat.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA