REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

W cdp.pl dokładają do pieca. Drugi Wiedźmin za 20 PLN!

Dzisiejszą cyfrą - kluczem jest „2”. To drugi dzień wakacyjnej promocji CDP, w której możecie kupić drugą część przygód Geralta z Rivii za mniej, niż dwie dyszki.

03.07.2013
20:24
W cdp.pl dokładają do pieca. Drugi Wiedźmin za 20 PLN!
REKLAMA
REKLAMA

Warto? Bez dwóch zdań. Wiedźmin 2 Zabójcy Królów to świetne cRPG i jeśli z jakiegoś dziwnego powodu przespałeś ostatnie trzy lata, produkcja CD Projekt RED jest obowiązkowym tytułem do rozegrania. Zwłaszcza w kontekście sezonu ogórkowego, z którym Geralt rozprawi się nie gorzej, niż ze sznurkami damskiej odzieży. Oferta jest również o tyle ciekawa, że stanowi idealną przeciwwagę dla serii Dragon Age, którą wciąż możecie nabyć po promocyjnych cenach. W końcu to rodzimi twórcy Wiedźmina coraz częściej nazywani są „właściwym BioWare”, zwłaszcza po tragicznym Dragon Age 2.

wicther 2 tapeta
REKLAMA

Żeby było sympatyczniej, cenowego cięcia doczekała się również pierwsza osłona Wiedźmina, którą możecie nabyć w cenie paczki papierosów. Na dokładkę Cdp.pl proponuje e-booki Sapkowskiego. Tutaj nie jest już tak spektakularnie, bowiem promocja obniża sugerowane ceny raptem o 1/5, ale tak czy inaczej, to bardzo miły dodatek.

Wakacyjne promocje z Cdp.pl robią się coraz bardziej interesujące. Ciekaw jestem, co sklep przygotuje na kolejny dzień. Wiedźmin był jedną z flagowych serii CDP. Nos podpowiada, że obniżki serii Call of Juarez wiszą w powietrzu. Oczywiście będziemy Was informować na bieżąco!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA