REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

W Cdp.pl rozpoczynają wakacyjne wyprzedaże. Wiosnobranie zostanie przebite?

Wiosna w kategorii cyfrowych wyprzedaży bez wątpienia należała do Muve.pl i Cenegi. Ich wiosnobranie zakończyło się pełnym sukcesem, o czym nie omieszkali pochwalić się organizatorzy akcji. Z własną serią codziennych wyprzedaży ruszył właśnie CD Projekt, pomagając w walce z sezonem ogórkowym i planując nam wakacje. Jest moc?

02.07.2013
18:53
W Cdp.pl rozpoczynają wakacyjne wyprzedaże. Wiosnobranie zostanie przebite?
REKLAMA
REKLAMA

Na ten moment umiarkowana. Jako pierwsza, pod młotek trafiła seria Dragon Age - koronny przykład na to, jak zapędy wydawcy (Electronic Arts) mogą nadszarpnąć renomę świetnych twórców gier cRPG (BioWare).

Bardzo dobra część pierwsza, w postaci klucza do aktywacji na platformie Origin, skąd ściągnięcie oryginalną kopię gry, została wyceniona na 30 złotych bez jednego grosza. Za ten sam klucz, pozbawiony trzech ekskluzywnym przedmiotów oraz ścieżki dźwiękowej, zapłacicie o 10 PLN mniej, korzystając z oferty GameCodes.

dragon age awakening cdp

Za korzystny i opłacalny na pewno można uznać zakup dodatku Przebudzenie, w cenie 10 złotych. Niesamodzielne rozszerzenie było ogromnym, pozytywnym zaskoczeniem. Będąc bezpośrednią kontynuacją wydarzeń znanych z Dragon Age, produkcja wywraca do góry nogami świat zaprezentowany w podstawowej wersji gry, głównie za sprawą kapitalnych charakterów, które się tutaj pojawiają. Fanów miłosnych igraszek w produkcjach BioWare musimy ostrzec – o dziwo, tym razem twórcy nie wprowadzili jakiegokolwiek wątku romantycznego.

Niestety, kupując na Cdp.pl Dragon Age 2 również będziemy nieco stratni. Wydając oszczędności w sklepie CD Projektu, przepłacimy trzy złote, nieświadomi oferty kluczowej konkurencji. Oczywiście nie jest to wiele, ale wiele nie jest również warta kontynuacja wysmażona przez BioWare, stworzona w pośpiechu, na fali popularności części pierwszej. Dragon Age 2 to idealny przykład na to, jak szanowani i znani na całym świecie twórcy mogą wydać produkt niekompletny, rozczarowujący i uproszczony, ograniczeni przez terminy narzucone ze strony Electronic Arts.

dragon age 2 cdp
REKLAMA

Do teraz śnią mi się po nocach plądrowane jaskinie, które wyglądały kropka w kropkę tak samo, stworzone w atmosferze bylejakości, z widocznych gołym okiem gotowych elementów. O przeciwnikach spadających z nieba, napierających w stronę gracza, sztucznie wydłużając rozgrywkę, aż wstyd wspominać.

Nie jest źle, ale na pewno mogłoby być lepiej. Z niecierpliwością czekamy na kolejne dni z wakacyjnymi promocjami na Cdp.pl, informując Was, czy naprawdę warto ulokować walutę właśnie w tym sklepie. Stay tuned.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA