REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Wiosnobranie powraca na Muve.pl!

Graczu, przygotuj swoje saldo na pokaźne zakupy. Już jutro wraca wiosnobranie – wyprzedaż gier na Muve.pl, która cieszyła się taką popularnością, że zabiła serwery sprzedawcy.

20.05.2013
14:33
Wiosnobranie powraca na Muve.pl!
REKLAMA
REKLAMA

Wiosnobranie miało swój pierwotny start 8 kwietnia. Wiosenna promocja Muve.pl w środku budzącej myśli samobójcze zimy od razu ociepliła skostniałe serca graczy. Stawki, jakie oferował polski sprzedawca za hity od 2K były szokująco niskie. Po pierwszej fali szczęśliwych kupujących zaczęły pojawiać się problemy z działaniem sklepu. Duża była w tym zasługa graczy spoza naszego pięknego kraju, którzy chcieli skorzystać na ograniczonej krajowym rynkiem promocji.  Samo zainteresowanie polskich klientów również przerosło oczekiwania Muve. Efekt? Po pierwszym dniu szaleńczych zakupów serwery zmarły w mękach, natomiast sprzedawca wywiesił białą flagę, schował swoje manatki i obiecał, że wiosenna wyprzedaż wróci za jakiś czas. Problemy z serwerami Muve wykorzystało w międzyczasie CDP, powodując bardzo emocjonalne reakcje wśród samych graczy.

wiosnobranie 1

Minął ponad miesiąc od tamtego okresu. Jak twierdzą przedstawiciele Muve.pl, osoby odpowiadające za sklep nie próżnowały w tym czasie. Doskonaląc swój system, „przeprowadziły setki testów, zwiększyły 4-krotnie moc przeliczeniową oraz poprawiły kolejkowanie dokonanych zakupów”. To wystarczy? Mam nadzieję, bo sam na wiosnobranie z Muve odłożyłem spore oszczędności.

REKLAMA

Na czym polegał ewenement wiosnobrania, który doprowadził do awarii serwerów Muve.pl? Na bardzo atrakcyjnych cenach, oczywiście. To właśnie za sprawą wiosnobrania można było nabyć drugiego Bioshocka za 10 złotych, zaopatrzyć się w świetne X-COM: Enemy Unknown w cenie 30 PLN oraz kupić Borderlands 2 za 27 polskich zielonych. Trzeba przy tym podkreślić, że była to oferta na pierwszy dzień zakupowego szaleństwa z Muve. Dalsze tytuły w niskich stawkach cenowych sklep Cenegi pozostawił sobie jako asa w rękawie, na który czeka wielu, wielu graczy.

Wiosnobranie rusza na powrót we wtorek, od godziny 12:00. Koniecznie wejdźcie wtedy na ich stronę internetową i przygotujcie się na hurtowe zakupy. Wyprzedaż Cenegi to jedna z najlepszych promocji krajowych dystrybutorów, jaką złapiecie w tym roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA