REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Sharon Stone rozpłakała się podczas przemówienia na gali. Mocne słowa aktorki

Sharon Stone pojawiła się na gali Women’s Cancer Research Fund’s, gdzie odebrała specjalną nagrodę za zaangażowanie w sprawy przeciwdziałania nowotworu piersi. Aktorce nie było łatwo powstrzymać emocji. Rozpłakała się na scenie, apelując do darczyńców o większe wsparcie projektu. Wspomniała też o straconym majątku oraz śmierci swojego brata.

20.03.2023
9:45
Sharon Stone
REKLAMA

Sharon Stone przechodziła niedawno przez ciężki czas. Aktorka pożegnała bratanka, brata oraz straciła sporą część majątku przez niedawny upadek amerykańskiego Silicon Valley Bank. Dlatego odbierając nagrodę na gali Women’s Cancer Research Fund’s, gdzie angażuje się w tematy związane z profilaktyką piersi, ciężko było Sharon Stone powstrzymać emocje.

REKLAMA

Sharon Stone w emocjonalnym przemówieniu. Aktorka rozpłakała się na scenie.

Aktorka rozpłakała się, apelując do darczyńców o większe środki. Sama nawiązała do swojej choroby nowotworowej sprzed lat.

Ta mammografia to żadna frajda. Miałam guza, który był większy od moich piersi, byli więc pewni, że to musi być rak. Ale tak nie było. Poszłam do szpitala, mówiąc: 'Jeśli mnie otworzycie i okaże się, że to rak, proszę was, żebyście usunęli obydwie piersi. Nie jestem osobą, która chce być zdefiniowana przez własny biust. Może wam się to wydać trochę dziwaczne, ponieważ wszyscy go widzieliście na ekranie. Widzieliście go także po operacji i nikt się zorientował

mówiła.

Przypomnijmy, że w 2000 roku Sharon Stone poddała się mastektomii, po tym jak zdiagnozowano u niej raka piersi. Niedługo później przeszła ich rekonstrukcję. Niestety chirurg wszczepił bez jej wiedzy implanty o rozmiar większe niż chciała. Uznał, że filmowa gwiazda będzie się z nimi lepiej prezentować.

Nagromadzenie ciężkich momentów w życiu Sharon sprawiło, że aktorka wspomniała też o upadku banku Silicon Valley Bank, wskutek czego straciła pół majątku.

"Jestem technologiczną idiotką. Potrafię jednak wystawić czek. W obecnych czasach to też jest akt odwagi, wiecie bowiem, co się dzieje… Właśnie straciłam połowę swego majątku w związku z tą bankową aferą. Nie znaczy to jednak, że mnie tu dziś nie ma -mówiła aktorka.

Sharon nawiązała do śmierci swojego brata

Na koniec emocjonalnego przemówienia wspomniała o nagłej śmierci swojego brata. Oberwało się też amerykańskim politykom.

Mój brat właśnie zmarł, ale wciąż tu jestem. To ciężkie czasy, ale coś wam powiem - nie chcę, żeby jakikolwiek polityk mówił mi, co mam robić, a czego nie robić, jak mam żyć oraz jaka jest wartość mojego życia. Powstańcie więc! Powstańcie i pokażcie, ile jesteście warci. (…) To jest właśnie odwaga - powiedziała aktorka.

REKLAMA

Sharon Stone poza tym, że wystąpiła w wielu filmach, znana jest również ze swojego ogromnego zaangażowania w działalność dobroczynną. Amerykańska gwiazda jest jedną z głównych rzeczniczek American Foundation for AIDS Research, międzynarodowej organizacji, wspierającej badania nad AIDS i wirusem HIV. Gwiazda wspiera też Ruch Obrony Praw Człowieka, walczy o prawa mniejszości homoseksualnej i zbiera środki finansowe dla regionów dotkniętych kataklizmami. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA