REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Zmasowany atak bezgłowych kamikaze – Serious Sam bohaterem Humble Bundle

Mieliśmy świetny zestaw z Alan Wake, czas na kolejnego bohatera. Tym razem o żadnym strachu nie ma mowy. Strachem jesteśmy my – wcielając się w postać najbardziej popularnego człowieka-demolki gier komputerowych.

10.06.2013
10:30
Zmasowany atak bezgłowych kamikaze – Serious Sam bohaterem Humble Bundle
REKLAMA
REKLAMA

Powinniście już wiedzieć, na czym polega idea Humble Bundle. Płacicie tyle, ile chcecie, dostając w zamian pakiet gier. Możecie wydać 10 centów, możecie wydać dolara, możecie wydać i równą „stówkę” amerykańskich zielonych, to nie ma większego znaczenia. Byle byście przekazali część tej kwoty na akcje charytatywne. Haczyk polega na tym, że po wpłacie większej niż aktualna średnia wyciągnięta z przelewów graczy, odblokowujecie sobie dostęp do jeszcze większej ilości gier z Poważnym Samem.


Na ten moment średnia wynosi 4 dolary i 22 centy. Płacąc dowolną, mniejszą kwotę, otrzymacie pakiet pięciu tytułów. Kamikaze Attack to dwuwymiarowa gra zręcznościowa, wydana w podwójnej wersji – na komputery z Windowsem oraz tablety i smarfony z Androidem na pokładzie. Idea jest prosta – wcielamy się w bezgłowego kamikaze, legendarne już nemezis Sama. Ścigamy głównego bohatera przez serię lokacji, kopiąc w jego stronę pociskami i wszystkim, czym popadnie.

Serious Sam Double D to kolejny „minis” na komputery osobiste. Założenia, podobnie jak we wcześniej opisywanej produkcji, również mówią same za siebie – Sam posiadł technologię, dzięki której może siać jeszcze większe zniszczenie, montując wszystkie posiadane przez siebie spluwy na specjalnej szynie, naparzając ile tylko się da… ze wszystkich naraz. No i w której innej produkcji staniemy oko w oko z ogromnym, przerażającym larwo-chomikiem? Następną „miniaturką” jest Serious Sam: The Random Encouncer, produkcja niezależnego studia Vlambeer, mieszająca Sama z grafiką pamiętającą pierwsze osłony Final Fantasy oraz silnymi elementami RPG.

REKLAMA

Bardziej konkretnymi elementami paczki są dwie pierwsze odsłony pierwszoosobowej, dynamicznej strzelaniny, dzięki której Serious Sam zyskał swoją popularność. Wypchane po brzegi akcją, krwią, wybuchami i bezgłowymi kamikaze produkcje wchodzą w zestaw gier, które dostaniecie w swoje ręce, niezależnie od wydanej sumy.


Po przekroczeniu wcześniej wspominanych 4 dolarów i 22 centów, dostaniecie również Serious Sam 2 oraz Serious Sam 3: BFF. Niestety, tym razem organizatorzy Humble Bundle nie przewidzieli żadnych dodatkowych bonusów dla kupujących. W przeciwieństwie do podobnej promocji z serią Alan Wake, tym razem jakiekolwiek grafiki, ścieżka dźwiękowa, tapety czy materiały filmowe „making of” nie wchodzą w grę. Na pocieszenie macie wyżej filmik, który zdobył moje serce. Kamikaze są po prostu jedyni w swoim rodzaju.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA