REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Filmy

Jeśli dobrze rozplanujesz święta wielkanocne, to bez problemu obejrzysz "Znachora" w telewizji 11 razy

Tegoroczna Wielkanoc stoi pod znakiem profesora Rafała Wilczura. To nie przygotowanie trzydaniowego obiadu, kilku misek sałatki jarzynowej czy faszerowanych jajek na cztery sposoby staje się wyzwaniem. Prawdziwy challenge to obejrzenie "Znachora" w telewizji. Proste? To, począwszy od piątku aż do poniedziałku, przygotujcie się na wszystkie 11 emisji w telewizji.

04.04.2023
14:27
znachor 11 emisji w wielkanoc
REKLAMA

Tak. 11 (słownie: jedenaście). Każdy musi zdążyć, bo emisja od piątku raz dziennie przy ferworze świątecznych przygotowań to przecież za mało. Na dobitkę w poniedziałek, dojadając ostatnie łyżki żurku i dłubiąc widelcem w sałatce jarzynowej, "Znachor" również będzie wam towarzyszył. Dlatego, jeśli nie jesteście zaznajomieni z historią profesora Rafała Wilczura, to będziecie mieli w ciągu świątecznej przerwy mnóstwo czasu na to, aby to zmienić. O każdej porze dnia i nocy (dosłownie).

Aktualizacja: tekst został uzupełniony o informacje o kolejnych emisjach.

REKLAMA

W Wielkanoc "Znachor" w telewizji będzie miał 11 emisji

Zacznijmy od Wielkiego Piątku. Wiadomo, rano do pracy, więc mało kto załapałby się na poranną emisję, dlatego zaczynamy o 20:00. Idealnie, żeby w pierwszych minutach zdążyć już posprzątać po kolacji i zasiąść wygodnie przed telewizorem, kalkulując w międzyczasie, czy nie zabraknie majonezu do sałatki i zaplanować ostatnie zakupy na sobotę. Jeśli jednak na zakupy następnego dnia nie będziecie mieli czasu, to nic straconego - piątkowy seans spokojnie możecie sobie odpuścić, bo już o 1:10 w nocy w sobotę na TVP1 zacznie się maraton "Znachora". Kilka godzin snu wystarczy, żeby wcześnie rano poświęcić jajka i zdążyć na 10:20, bo właśnie o tej godzinie, również na TVP1, znów pojawi się Rafał Wilczur. Chwila przerwy na doprawianie żurku, dopucowanie szyb w oknach i przetarcie kurzu i już o 17:30 z powrotem można zasiąść przed telewizorem na kolejny seans. A jeśli sprzątanie trochę się przedłuży, a wy nie chcecie opuścić ani jednej sceny, to możecie odetchnąć z ulgą - o 18:55 kolejna emisja "Znachora", tym razem w TVP Seriale.

W niedzielę warto by było jednak poświęcić trochę czasu rodzinie, dlatego tego dnia zobaczymy tylko trzy emisje "Znachora" - o 12:20, akurat przed obiadem, o 17:30 i 18:10, po popołudniowym spacerze, żeby wielkanocne pyszności zdążyły się ułożyć w brzuchu.

W poniedziałek na dobitkę, gdybyście nie mogli spać z przejedzenia, "Znachor" poleci o 1:50 na kanale Kino Polska, a gdyby wam się jednak przysnęło, to zawsze możecie go nadrobić o godzinie 8:00.

To nie żart.

REKLAMA

Na dowód - pełna lista emisji "Znachora" od piątku 7 kwietnia do poniedziałku 10 kwietnia:

 • 20:00, Antena HD (piątek)
 • 1:10, TVP1 (sobota)
 • 10:20, TVP1 (sobota)
 • 17:30, TVC HD (sobota)
 • 18:55, TVP Seriale (sobota)
 • 12:20, TVP Seriale (niedziela)
 • 17:30, Antena HD (niedziela)
 • 18:10, Zoom TV (niedziela)
 • 1:50, Kino Polska (poniedziałek)
 • 8:00, Kino TV (poniedziałek)
 • 13:10, TVP HD (poniedziałek)
 • 20:00. TVC HD (poniedziałek)
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA