REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Dzieje się

Netflix pokaże kulisy procesu dekady! Drama między Heard i Deppem - zwiastun dokumentu

Kulisy sądowej batalii między Amber Heard i Johnnym Deppem swego czasu przedstawione były na platformie HBO w dwuodcinkowym dokumencie. Teraz Netflix planuje pokazać serial dokumentalny o kulisach jednego z największych procesów między byłymi małżonkami. Dokument pomoże uporządkować wydarzenia wokół medialnego show, ale również zgłębi socjologiczny fenomen sprawy, obserwowanej przez oczy całego świata. Do sieci trafił zwiastun dokumentu o sądowej batalii między byłymi małżonkami.

28.07.2023
9:00
Netflix pokaże kulisy procesu dekady! Drama między Heard i Deppem - zwiastun dokumentu
REKLAMA

To z pewnością był jeden z najgłośniejszych procesów ostatnich lat. Mowa oczywiście o batalii sądowej między Amber Heard i Johnnym Deppem. Rozprawa między byłymi zakochanymi ciągnęła się sześć tygodni i określana jest mianem "procesu dekady". Słowne przepychanki, płacz i wzajemne oskarżenia to było coś na porządku dziennym w kontekście procesu.

Czytaj też: Po tym dokumencie HBO Max zrozumiecie, dlaczego relacja Deppa i Heard była tak toksyczna

REKLAMA

Rozprawa między Amber i Johnnym określana była procesem dekady.

To wszystko właśnie śledzili widzowie na całym świecie, przyglądając się temu procesowi. Zresztą to Depp pozwał Amber o zniesławienie, żądając od niej aż 50 milionów dolarów odszkodowania. Przypomnijmy, że w tekście, który ukazał się w 2018 roku w Washington Post, Amber zdradziła, że padła ofiarą przemocy domowej. Nie wymieniając Deppa z nazwiska, dała do zrozumienia, że to właśnie o niego chodzi.

Nietrudno się domyśleć, że tekst bardzo negatywnie wpłynął na jego karierę i wizerunek. Mimo że początkowo opinia publiczna była przychylna Amber, kolejne zeznania uczestników procesu oraz wiele nieścisłości związanych z zeznaniami Amber doprowadziły do tego, że mnóstwo osób wzięło jednak stronę gwiazdora i ostatecznie to właśnie on wygrał sądową batalię, natomiast Amber uznano za winną zniesławienia.  

Zwiastun dokumentu Netfliksa
REKLAMA

Netflix pokaże batalię sądową między Amber i Deppem. Jest już zwiastun dokumentu

Jakiś czas temu procesowi dekady przyjrzała się platforma HBO, która wypuściła mini serial dokumentalny o kulisach procesu. Netflix również wziął na tapet ten temat. Z opublikowanego trailera dokumentu "Depp v. Heard" można dowiedzieć się, że raz jeszcze spojrzymy na ten kontrowersyjny proces, śledząc poszczególne fazy batalii sądowej między byłymi małżonkami i skupiając się na kontrowersyjnych wątkach w tej sprawie. Serial dokumentalny skupić się ma również na popularności sprawy w social mediach, a także na odbiorze medialnym procesu. Premiera zaplanowana jest na 16 sierpnia tego roku. W sieci można zobaczyć zwiastun.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA