REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Robert Rozmus nowym prowadzącym "Pytania na śniadanie". Zadebiutuje u boku Anny Popek

"Pytanie na śniadanie" doczekało się nowego prowadzącego. U boku Anny Popek zagości aktor i prezenter telewizyjny, Robert Rozmus. Wiadomo, że będzie to stały duet w śniadaniowym programie. Aktor potwierdził tę informację.

14.08.2023
7:58
W "Pytaniu na śniadanie" pojawi się nowy prowadzący
REKLAMA

"Pytanie na śniadanie" w ostatnim czasie dotknęły spore zmiany. Niedawno ze śniadaniowką TVP pożegnał się Łukasz Nowicki. W programie pojawiła się też po dłuższej przerwie, Anna Popek. Do tej pory prezenterka występowała w duetach, prowadząc program u boku m.in. Tomasza Wolnego, Aleksandra Sikory, ale też Tomasza Kammela. Teraz Popek przydzielony został nowy prowadzący. Wiadomo, że będzie to stały duet. Aktor potwierdził tę informację na Instagramie.

REKLAMA

Robert Rozmus nowym prowadzącym "Pytanie na śniadanie". Zadebiutuje u boku Anny Popek.

Poranne odcinki razem z Popek poprowadzi aktor, piosenkarz, prezenter telewizyjny i konferansjer, robert Rozmus. Rozmus i Popek spotkali się już wcześniej w pracy, prowadząc wspólnie jedną z wakacyjnych biesiad. Wiadomo, sprawdzili się, polubili i dobrze razem wypadają.

Kim jest Robert Rozmus?

Robert Rozmus to aktor i prezenter, który najbardziej zapadł widzom w pamięć jako Pan Rozi z Kabaretu Olgi Lipińskiej oraz członek grupy "Tercet czyli Kwartet". To nie będzie jednak debiut Rozmusa w roli prowadzącego. Gwiazdor był już gospodarzem takich formatów jak m.in. "Dziewięciu wspaniałych", "Rodzina jak z nut" oraz "Ja to znam". Grał również w takich serialach jak m.in. "Na dobre i na złe", "Niania", "Magda M, "Ojciec Mateusz", "Bulionerzy" czy "Świat według Kiepskich". Pierwszy wspólny odcinek Anny Popek i Roberta Rozmusa w "Pytaniu na śniadanie" widzowie zobaczą już w najbliższą sobotę, 12 sierpnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA