REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Friz chce, żeby każdy mógł przejechać się jego Mercedesem. Planuje oddać wóz do carsharingu 

Friz nie przestaje zaskakiwać swoimi nowymi pomysłami. Jeden z najpopularniejszych youtuberów w Polsce postanowił nawiązać współpracę z dwiema firmami carsharingowymi - Traficarem oraz Pankiem - by umożliwić widzom przejażdżkę swoim samochodem. Po tym, gdy poinformował na Twitterze, że żadna z samochodowych wypożyczalni nie była zainteresowana jego ofertą, wspomniane firmy odpowiedziały na tweeta Friza.

18.05.2023
12:58
Friz chce, żeby każdy mógł przejechać się jego Mercedesem. Planuje oddać wóz do carsharingu 
REKLAMA

Friz potrafi zrobić wokół siebie szum, który podbijają jego oryginalne pomysły. Założyciel Ekipy i twórca grupy Genzie, której członkowie zostali wyłonieni przez dwie edycje szeroko komentowanego i popularnego programu Karola - "Twoje 5 Minut" - jest inspiracją wielu początkujących youtuberów. Niedawno było o nim głośno za sprawą tegorocznych matur, kiedy na prośbę swojego widza postanowił zmienić tytuły filmów, które chłopak błędnie wpisał na maturze, a także konkursu, w ramach którego zwycięzca miał pojawić się w Tajlandii i tam zagrać z Frizem w squasha.

REKLAMA

Tym razem youtuber postanowił zorganizować akcję związaną z jego słynnym Mercedesem, a o współpracę poprosił dwie najpopularniejsze firmy carsharingowe.

Friz chce udostępnić swoje auto użytkownikom aplikacji Traficar i Panek

Każdy, kto obserwuje Friza, wie, jak wygląda jego słynny Mercedes z rejestracją K1 FRIZ, a mieszkańcy Krakowa pewnie niejednokrotnie mieli okazję, by zobaczyć go na żywo. Tym razem być może widzowie Karola będą mieli nawet okazję przejechać się jego autem, a to wszystko w ramach akcji, którą planował zorganizować właściciel Mercedesa. Na Twitterze bowiem pojawił się wpis, w którym Friz poinformował widzów, że chciałby udostępnić swoje auto użytkownikom Traficara i Panka. Okazało się jednak, że firmy nie odpowiedziały na jego propozycję.

Friz poinformował obserwatorów o pomyśle na nową akcję

Mimo to w komentarzu odezwał się najpierw Traficar, który zapewnił youtubera, że wiadomość o współpracy nie doszła na ich skrzynkę, podając adres e-mailowy do kontaktu:

Kolory by się zgadzały, tylko niestety nie widzimy wiadomości od Ciebie na naszej skrzynce. Może spróbujemy raz jeszcze? Najlepiej na marketing@traficar.pl. Wtedy już nic nam nie umknie

- skomentował Traficar.
REKLAMA

Z kolei Panek wyszedł z inną inicjatywą, proponując udostępnienie kodu zniżkowego, by zobaczyć, ilu fanów Friza rzeczywiście korzysta z aplikacji carsharingowej:

A czy Twoi fani mają już prawo jazdy? Sprawdźmy, ile z nich użyje naszego kodu FRIZ20 na 20 zł do wykorzystania na autka w całej Polsce! Zobaczymy, jak szybko rozejdzie się 2000 kodów

- skomentował Panek.
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA