REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Uncategorized

Scena jak z horroru w programie BBC. Makabryczny żart przeraził widzów

Chwile grozy przeżyli widzowie BBC, gdy zobaczyli odcinek nowego teleturnieju, poprowadzonego przez kontrowersyjnego komika, Lee Macka. Mężczyzna uciekł za planu, gdy za jego plecami eksplodowała głowa jednej z uczestniczek formatu. Jak się okazuje, to makabryczne zdarzenie było żartem, który nie wszystkim się spodobał.

25.05.2023
16:40
Program BBC
REKLAMA

Widzowie BBC w ostatnim czasie byli mocno zaskoczeni. Po pierwsze dlatego, że w miejsce serialu "Inside No. 9" w ostatniej chwili wprowadzono nowy teleturniej "3 na 3", poprowadzony przez znanego i kontrowersyjnego komika, Lee Macka. Brytyjski komik na swoim koncie ma prowadzenie takich programów jak m.in. "The Sketch Show" oraz "Would I Lie to You"? Od lat występuje też w sitcomie "Not Going Out". Choć jest znany publiczności, to ta nie przypuszczała jednak, że Mack może w tak makabryczny sposób wkręcić ludzi. A zaczęło się dość niewinnie.

REKLAMA

Makabryczny żart w BBC. Uczestniczce eksplodowała głowa.

Cześć, nazywam się Lee Mack i witam w "3 na 3", nowym teleturnieju, który daje trzem trzyosobowym zespołom trzy szanse na wygranie dużej nagrody pieniężnej - zaczął zapowiedź nowego show komik. Nagroda miała wynosić 20 tys. funtów, czyli ponad 100 tys złotych. Później komik przedstawił uczestniczki programu, gdzie w jednym z zespołów była mama i córka. Gdy komik wprowadzał w zasady show widzów, za jego plecami miała miejsce drastyczna scena, niczym z horroru. Jedna z kobiet została zamknięta w szklanej komorze. To jeszcze nie wszystko, gdyż po chwili jej głowa eksplodowała, a na szybie została ogromna, krwawa plama.

Fikcyjny pomysł i makabryczny żart nie wszystkich rozbawił.

Jak to w ogóle możliwe? Okazuje, że całość była tylko fikcyjnym pomysłem, teleturniej "3 na 3" nie istnieje, natomiast scena została nagrana jako część najnowszego odcinka "Pod numerem 9". Niektórzy dali się nabrać na ten makabryczny żart, który nie wszystkich rozbawił. Wielu widzów pisało, że byli w szoku, gdy zobaczyli na ekranie eksplodującą głowę uczestniczki. Inni komentowali żart BBC w stylu: Chyba miałem halucynacje lub to jedna z najbardziej surrealistycznych rzeczy, jakie widziałem.

REKLAMA

Warto dodać, że niedawno po jednym z odcinków brytyjskiego "Mam talent", gdzie uczestnik podpalił się dla sławy, widzowie masowo zaczęli pisać skargi na program. W przypadku programu BBC na razie nie ma takich informacji.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA