REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Kuba Wojewódzki zapowiedział gości nowego odcinka i tym razem jednak przesadził

Wygląda na to, że Kuba Wojewódzki zamierza rozpocząć nowy sezon programu mocnym odcinkiem. Showman zapowiedział na Instagramie, że zaprosił do swojego formatu wyjątkowych gości, co wzbudziło u internautów gigantyczne wzburzenie - na kanapie u Wojewódzkiego zasiądą bowiem Marcin Hakiel oraz Caroline Derpienski.

01.09.2023
9:57
Kuba Wojewódzki zapowiedział gości nowego odcinka i tym razem jednak przesadził
REKLAMA

Zaproszenie do programu Kuby Wojewódzkiego to dla wielu gwiazd i influencerów nie lada wyróżnienie i niektórzy wręcz marzą o tym, by zasiąść na kanapie showmana. Jego format dobrnął już do 33 sezonów i nie zapowiada się na to, by Wojewódzki kończył swoją karierę w telewizji - prowadzący zapowiedział wczoraj, że w najbliższy wtorek zadebiutuje 1. odcinek nowego sezonu "Kuby Wojewódzkiego", a na Instagramie tradycyjnie opublikował zdjęcie swoich rozmówców. Wzbudziło to u internautów zagorzałą dyskusję, ponieważ Wojewódzki wspomniał we wpisie, że w programie będzie gościł Marcina Hakiela i Caroline Derpienski.

REKLAMA

Caroline Derpienski u Kuby Wojewódzkiego. Internauci krytykują

Odkąd Caroline Derpienski pojawiła się na polskich salonach, temat modelki z Miami i jej wątpliwej kariery co jakiś czas powraca. Pierwsza większa drama z udziałem białostockiej celebrytki miała miejsce w lipcu, kiedy to Katarzyna Nosowka nagrała jej parodię podczas reklamowania produktów Alpro, a pod koniec sierpnia Derpienski wdała się w słowną potyczkę słowną z Sandrą Kubicką. Ta zasugerowała bowiem, że modelka kupiła swoją karierę, na co Caroline zagroziła pozwem, żądając zadośćuczynienia w postaci 200 tys. zł.

Internauci nie są zbyt przychylnie nastawieni do osoby Derpienski, dlatego dyskusja pod wpisem Wojewódzkiego na Instagramie tym bardziej rozgorzała. Komentujący sugerowali z przekąsem, że zamiast Marcina Hakiela na kanapie powinna zasiąść Natalia Janoszek, a sam showman niepotrzebnie daje celebrytce z Białegostoku atencję:

REKLAMA

Jest tyle ciekawych osób, które można zaprosić na wywiad, a pan zaprasza jakiegoś pustaka... Widocznie ma pan swoich widzów za głupków. Program schodzi na psy

- skomentowała jedna z użytkowniczek.

Odcinek programu "Kuba Wojewódzki", w którym gościć będą Caroline Derpienski i Marcin Hakiel zostanie wyemitowany w telewizji TVN w najbliższy wtorek o 22:40.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA