REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Ukryte funkcje na Disney+. Dzięki temu odblokujesz treści dla dorosłego widza

O ukrytych opcjach, które oferuje serwis Netflix, wie już niemal każdy. Okazuje się jednak, że również platforma Disney+ posiada mały sekret, dzięki któremu istnieje możliwość odblokowania dodatkowej funkcji oraz dotarcia do niedostępnych treści.

05.06.2023
20:21
Ukryte funkcje na Disney+. Dzięki temu odblokujesz treści dla dorosłego widza
REKLAMA

Disney+, który relatywnie niedawno zadebiutował na polskim rynku, nie odkrył jeszcze wszystkich kart. Użytkownicy dokopali się do pewnej ukrytej funkcji, która umożliwia dopasowanie treści do konkretnego profilu, w tym także produkcji dla osób powyżej 18 roku życia. Oznacza to jednocześnie, że dzięki zapoznaniu się z nową opcją, w serwisie zostaną odblokowane nowe, do tej pory niedostępne produkcje. Dlatego, jeśli myślisz, że obejrzałeś już wszystko, co możliwe i nie masz pomysłu ani inspiracji, co dodać do swojej listy do obejrzenia, sprawdź, czy przypadkiem jakieś produkcje nie zostały przed tobą skrzętnie ukryte.

REKLAMA

Disney+: jak odblokować treści dla dorosłych w serwisie?

Na początek odwiedź stronę główną serwisu Disney+ i w prawy górnym rogu wybierz opcję Edytuj profile, a następnie wybierz profil, którego ustawienia chcesz edytować.

 class="wp-image-2382664"
Wybierz opcję Edytuj profile oraz profil, w którym chcesz zmienić ustawienia

Po kliknięciu w wybrany profil, zjedź w dół strony i w sekcji Kontrola rodzicielska wybierz opcję Kategoria treści. Zostaniesz wtedy poproszony o to, by podać hasło.

 class="wp-image-2382667"
Wybierz profil i wybierz opcję Kategoria treści

Następnie pojawią się opcje, dzięki którym możesz dopasować do swojego profilu treści, które będą dla niego dostępne. Spośród wszystkich kategorii, od 0+ do 18+, wybierz ostatnią. Dzięki temu serwis odblokuje treści, które być może były przed tobą ukryte ze względu na ustawioną wcześniej kategorię wiekową.

REKLAMA
 class="wp-image-2382673"
Wybierz opcję 18+, aby odblokować treści dla dorosłych

Zdjęcie główne: fot. Miguel Lagoa / Shutterstock

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA