REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Doja Cat wczuła się w rolę. Udzieliła najdziwniejszego wywiadu w historii Met Gali

Podczas tegorocznej Met Gali Doja Cat udzieliła Emmie Chamberlain dosyć nietypowego wywiadu, a ten z pewnością przejdzie do historii wyjątkowego wydarzenia. Piosenkarka bowiem, która pojawiła się na prestiżowej imprezie charytatywnej, nie tylko poprzez swoją kreację do złudzenia przypominała kota.

02.05.2023
10:37
doja cat met gala
REKLAMA

W tym roku tematem przewodnim Met Gali, czyli imprezy charytatywnej odbywającej się w Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku, była sylwetka Karla Lagerfelda, znanego na całym świecie cenionego projektanta mody, związanego z domem mody Chanel, który zmarł w 2019 roku. Hollywoodzka i celebrycka śmietanka poprzez swoje kreacje nawiązać miała do jego życia i twórczości, których nieodłączną częścią była kotka Choupette.

Jedną ze stylizacji, o której rozpisują się wszystkie media, jest oryginalny strój Jareda Leto - aktor i lider zespołu Thirty Seconds to Mars - pojawił się dosłownie przebrany za kotkę Lagerfelda. Do kociej pupilki projektanta, nie tylko swoją kreacją, nawiązała również piosenkarka Doja Cat, która, jak się okazało, ze światem kotów ma więcej wspólnego niż tylko swój pseudonim artystyczny.

REKLAMA

Podczas Met Gali Doja Cat udzieliła nietypowego wywiadu

Emma Chamberlain, gwiazda internetu, która od 2021 roku pełni obowiązki gospodyni na czerwonym dywanie, przeprowadzając wywiady z uczestnikami Met Gali, postanowiła porozmawiać z amerykańską piosenkarką Doją Cat. Artystka, podobnie jak Jared Leto, swoją stylizacją również nawiązała do kociej celebrytki Choupette - śnieżnobiałą, lśniącą kreację, w którą była ubrana piosenkarka, dopełniały kocie uszy, a charakteryzacja na twarzy przypominała koci pyszczek.

Jednak nie tylko w ten sposób Doja Cat postanowiła upodobnić się do pupilki Lagerfelda. Postanowiła ona bowiem odpowiadać na pytania kocim językiem.

REKLAMA
Doja Cat podczas Met Gali udzieliła nietypowego wywiadu

I tak na pytanie Emmy o to, kto jest autorem jej wyjątkowej kreacji, Doja Cat odpowiedziała krótko: "miau", podobnie jak wtedy, gdy została zapytana o to, co było jej inspiracją na ten wyjątkowy wieczór. Emma postanowiła jednak zagrać w grę piosenkarki i z uśmiechem zadawała jej kolejne pytania.

Z pozostałych wywiadów, których Doja Cat udzieliła na Met Gali po raz pierwszy, można dowiedzieć się na szczęście więcej, m.in. tego, że na czerwonym dywanie lśniła w stylizacji, której autorem był Oscar de la Renta.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA