REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Dzięki błędowi Rockstara możemy posłuchać kapitalnych utworów stojących za radiem w GTA V

Co robicie zaraz po uruchomieniu po raz pierwszy nowej odsłony GTA? Wykonujecie pierwszą misję. Następnie? Odwiedzanie po raz pierwszy udostępnione graczowi mieszkanie. Dalej? Wsiąkacie jak gąbka w otwarty świat, kradniecie pierwsze fury oraz zanurzacie się w kapitalną ścieżkę dźwiękową, podaną jako seria wirtualnych stacji radiowych.

26.08.2013
17:54
Dzięki błędowi Rockstara możemy posłuchać kapitalnych utworów stojących za radiem w GTA V
REKLAMA
REKLAMA

Przez błąd Rockstara, możecie sobie odpuścić punkt pierwszy i drugi, aby poznać muzyczne kawałki, które będą stały za wielkością nadchodzącego Grand Theft Auto. Wszystko dzięki niedostatecznie zabezpieczonym plikom, które do teraz mogli ściągnąć posiadacze konsol, pre-instalując tytuł na swoich dyskach twardych.

gta v radio 1

Zarówno Sony jak i Microsoft chwalili się, że już można rozpocząć pobieranie plików instalacyjnych, o ile oczywiście dokonaliście zamówienia przedpremierowego. Okazuje się, że tego typu dane stały się ogromną skarbnicą wiedzy dla fanów. W to, że Rockstar ma w ich szeregach naprawdę inteligentne bestie, świadczy chociażby odkrycie plików powiązanych z Hot Coffe – usuniętą z ostatecznej wersji gry możliwością uprawiania interaktywnego seksu.

Tym razem miłośnicy kapitalnej serii kontrowersyjnych gier zyskali dostęp do ponad 20 godzin z muzyką, jaka znajdzie się w grze. Nim Rockstar, Sony oraz Microsoft zorientowali się w popełnionym błędzie, było już za późno. Na forum Reddit powstał już specjalny temat, w którym gracze z całego świat wspólnymi siłami odtworzyli muzyczną ofertę stacji radiowych, którymi gracz będzie sobie umilał rozgrywkę, siadając za kółkiem rozmaitych pojazdów.

REKLAMA

Chociaż z europejskiego obszaru PS Network gracze zostali właśnie pozbawione możliwości wcześniejszego pobrania plików, Internet nie zapomina, Internet nie wybacza. Już teraz macie możliwość przesłuchania części z oferty rozgłośni radiowych, jakie znajdą się w grze, za pomocą YouTube, klikając W TO MIEJSCE, bądź korzystając z powyższego odtwarzacza. Na tej samej witrynie znajdziecie również możliwość pobrania paczki z utworami, co jest oczywiście złe, co potępiamy i przed czym przestrzegamy.

Jak wypada zestawienie utworów z GTA V? Po prostu niesamowicie. Ta gra jest warta swojej ceny, chociażby tylko ze względu na warstwę audio. Britney Spears, Snoop Dogg, Waylon Jennings, Queen, Rihanna, Def Leppard, Outkast, Muse, Aphex Twin – oj, naprawdę będzie czego słuchać. Ścieżka dźwiękowa do GTA V raz, poproszę.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA