REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Enemy Front - nowy trailer polskiego FPSa

Polskie studio CI Games udostępniło na YouTube kolejny zwiastun z ich najnowszej produkcji, "Enemy Front". Tym razem zaprezentowano różne style rozgrywki dostępne w tym osadzonym w realiach II Wojny Światowej shooterze FPP. 

28.03.2014
17:01
Zwiastun polskiego FPSa - Enemy Front
REKLAMA

O "Enemy Front" wspominaliśmy już wcześniej, przy okazji teasera zatytułowanego "Powstanie Warszawskie". Wówczas jednak nie mieliśmy okazji przyjrzeć się gameplayowi, a jedynie obejrzeć ciekawy koncept i możliwości graficzne gry. Tym razem zwiastun demonstruje różnorodność opcji dostępnych dla graczy, którzy będą przemierzać pola bitew spowitej wojną Europy.

REKLAMA

W "Enemy Front" mamy mieć możliwość wykonywania powierzonych nam zadań na kilka sposobów - niepostrzeżenie przekradając się pomiędzy wrogami, eliminując ich w walce snajperskiej lub podejmując otwartą, bezpośrednią walkę. W grze wcielamy się w postać Roberta Hawkinsa, amerykańskiego korespondenta wojennego polskiego pochodzenia. Istotną rolę w tej produkcji ma odegrać Powstanie Warszawskie, które ma być jedną z jej głównych i najbardziej rozbudowanych lokacji.

REKLAMA

Nowy zwiastun prezentuje się naprawdę nieźle, choć niektóre tekstury - delikatnie mówiąc - nie wyglądają zbyt efektownie (te kwiatki...). Sama gra zapowiada się na naprawdę dynamiczną i emocjonująca, do tego to Powstanie Warszawskie... To może być jedna z ciekawszych polskich produkcji tego roku. CI Games to studio odpowiedzialne m.in. za takie gry jak „Sniper Ghost Warrior” i „Alien Rage”, a więc tytuły może nie rewelacyjne, ale całkiem przyzwoite.

Gra ukaże się 13 czerwca 2014 w pełnej polskiej wersji językowej na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 oraz na PC. Ze względu na tematykę gry, bliską wielu Polakom, autorzy zdecydowali się także stworzyć wyjątkową okładkę polskiej edycji, która ma zostać zaprezentowana już wkrótce.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA