REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Gal Gadot ma zagrać Złą Królową w "Królewnie Śnieżce" - aktorskim remake'u od Disneya

Gal Gadot jest na ostatnim etapie negocjacji roli w aktorskim remake'u klasycznej animacji Disneya. W "Królewnie Śnieżce" wcieli się w Złą Królową. Zdjęcia ruszą w 2022 roku.

04.11.2021
10:09
gal gadot królewna śnieżka wonder woman
REKLAMA

Gal Gadot zagra Złą Królową w aktorskiej wersji "Królewny Śnieżki". Disney szykuje bowiem nowy live-action remake jednej ze swoich klasycznych animacji. Właściwie najklasyczniejszej w historii studia, bo "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków" było jego pierwszym pełnometrażowym filmem animowanym.

"Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków" zadebiutowało w 1937 roku. Animacja w oparciu o baśnie braci Grimm rozpoczęła serię filmów, z których znany jest dzisiaj Disney. Wytwórnia coraz częściej odświeża swoje klasyczne bajki, tworząc ich aktorskie wersje. Tak było w przypadku "Kopciuszka", czy "Czarownicy". Realizacja live-action remake "Śnieżki" od dłuższego czasu wydawała się więc tylko kwestią czasu.

REKLAMA

Gal Gadot w live-action remake'u "Królewny Śnieżki"

REKLAMA

Zdjęcia do filmu mają ruszyć w 2022 roku. Za kamerą stanie stanie reżyser "Niesamowitego Spider-Mana" - Marc Webb. A to nie jedyny ukłon w stronę kina superbohaterskiego jaki nas czeka. W końcu według źródeł portalu Deadline Gal Gadot jest w ostatniej fazie negocjowania jednej z ról w filmie.

Już od jakiegoś czasu wiadomo, że w Śnieżkę wcieli się Rachel Zegler. Gadot miałaby zagrać natomiast jest macochę - Złą Królową, która z zazdrości o urodę przybranej córki poda jej zatrute jabłko. Aktorka jest bardzo podekscytowana możliwością dołączenia do gwiazd pokroju Angeliny Jolie, czy Cate Blanchett, które wcześniej wcielały się w ikoniczne antagonistki Disneya.

Gadot jest aktualnie bardzo zapracowaną aktorką. Już niedługo na Netfliksie pojawi się "Czerwona nota" z jej udziałem, a do tego ma przecież ponownie wcielić się w Dianę Prince w trzeciej części przygód "Wonder Woman". Aktorka zdobyła międzynarodowy rozgłos właśnie dzięki tej roli superbohaterki DC. Jak to więc mówią, umierasz bohaterem, albo żyjesz tak długo, aż stajesz się złoczyńcą.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA